Informacje6 listopada 2018, 11:00,

Nowy wielofunkcyjny kompleks lekkoatletyczny w Piasecznie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


26 października 2018 roku odbyło się oficjalne otwarcie wielofunkcyjnego kompleksu lekkoatletycznego, przy GOSiR ul. Sikorskiego 20 w Piasecznie.

NOWY WIELOFUNKCYJNY KOMPLEKS LEKKOATLETYCZNY W PIASECZNIE

Uroczystość rozpoczęła się od symbolicznego rozwiązania wstęgi, którego dokonali Wiceburmistrzowie Daniel Putkiewicz i Hanna Kułakowska-Michalak, Przewodniczący Rady Miejskiej – Piotr Obłoza oraz Dyrektor GOSiR Piaseczno – Marek Frącz. Po przemówieniach władz samorządowych, odbyło się przetestowanie nowej czterotorowej bieżni na 60 metrów, gdzie z młodzieżą zmierzyli się wiceburmistrzowie oraz przewodniczący rady.

NOWY WIELOFUNKCYJNY KOMPLEKS LEKKOATLETYCZNY W PIASECZNIE

W ramach doposażenia istniejącej infrastruktury sportowej przy piaseczyńskim Gminnym Ośrodku Sportu i Rekreacji, wybudowano czterotorową bieżnię sportową do szkolnych biegów na 60 m., jednotorowy rozbieg i zeskocznia do skoków w dal, rzutnię do pchnięcia kulą oraz zamontowano oświetlenie nowych obiektów sportowych. Na bieżni i rozbiegu zastosowano system Conipur. Nawierzchnia sportowa została wykonana z pełnego poliuretanu, bezspoinowa, poliuretanowo – gumowa o łącznej grubości 13 mm, która dedykowana jest do użytkowania w butach z kolcami. Koszt inwestycji: 348 729,74 zł. Wykonawcą jest firma Gardenia Sport Sp. z o.o.

Przeczytaj też: Bartas Szymoniak trafił w gusta piaseczyńskiej publiczności [ZDJĘCIA]

NOWY WIELOFUNKCYJNY KOMPLEKS LEKKOATLETYCZNY W PIASECZNIE

Obok nowej infrastruktury lekkoatletycznej, przeprowadzony został również remont boiska typu ORLIK, w ramach którego zdemontowano wyposażenie boiska (stare bramki oraz ławki) i istniejącą nawierzchnię wraz z wywiezieniem i utylizacją gumy. Następnie położono nawierzchnię z trawy syntetycznej o wysokości 6 cm wraz z jej zasypaniem piaskiem kwarcowym i granulatem gumowym EPDM. Na koniec prac remontowych zamontowano nowe wyposażenie boiska tj.: bramki i ławki. Koszt remontu: 473 741,38 zł.

NOWY WIELOFUNKCYJNY KOMPLEKS LEKKOATLETYCZNY W PIASECZNIE

Informacja i zdjęcia: UMiG Piaseczno.

NOWY WIELOFUNKCYJNY KOMPLEKS LEKKOATLETYCZNY W PIASECZNIE

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje18 listopada 2018, 09:00,

Spotkania malarskie w Konstancinie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

4, 18 i 25 listopada 2018 roku w godz. 10.00-14.00 zapraszamy na spotkania malarskie w Konstancinie. Plener malarski poprowadzi Ewa Panasiuk – artysta plastyk, absolwentka Państwowej Wyższej Szkoły Sztuk Plastycznych w Warszawie, członek Związku Polskich Artystów Plastyków i Mazowieckiego Towarzystwa Kultury. Brała udział w ok. 60 wystawach w kraju i za granicą. Udział 20 zł.

SPOTKANIA MALARSKIE W KONSTANCINIE

Malarstwo – obok rzeźby i grafiki jedna z gałęzi sztuk plastycznych. Posługuje się środkami plastycznego wyrazu, np. barwną plamą i linią, umieszczonymi na płótnie lub innym podłożu (papier, deska, mur). Dzieła zwykle są dwuwymiarowe lub dwuwymiarowe z elementami przestrzennymi. Znakomitym sposobem by wdrożyć się w techniki malarstwa, jest plener. Malarstwo daje wiele radości i satysfakcji, gdy odkrywamy, jak tworzyć perspektywę pejzażu. Ma ono więcej wspólnego z postrzeganiem niż z nabywaniem umiejętności manualnych.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie