Informacje8 grudnia 2011, 00:00,

Nowy Rozkład Jazdy Pociągów Kolei Mazowieckich

W najbliższą niedzielę, 11 grudnia 2011 roku wejdzie w życie nowy rozkład jazdy pociągów, edycji 2011/2012. Rozkład jest dostępny od połowy listopada na stronie internetowej www.mazowieckie.com.pl, na stacjach kolejowych oraz przystankach. Rozkład był opracowywany na podstawie wytycznych organizatora przewozów, tj. Samorządu Województwa Mazowieckiego oraz w porozumieniu z innymi przewoźnikami pasażerskimi tj. PKP Intercity, Przewozy Regionalne, Szybka Kolej Miejska. Przy układaniu rozkładu zostały także ujęte, w miarę możliwości technicznych i organizacyjnych, preferencje podróżnych uzyskane z przeprowadzonych badań ankietowych oraz napływających do Spółki wniosków.

NOWY ROZK£AD JAZDY POCI¡GÓW KOLEI MAZOWIECKICH
Rozkład jazdy: www.mazowieckie.com.pl

Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerami infolinii: (022) 47 37 900, (022) 47 37 616 - czynny w godzinach 7.00 - 19.00. Informacja telefoniczna w Radomiu tel. (048) 37 93 311 - czynna w godzinach 6:00 - 22.00 Oraz na stronie internetowej www.mazowieckie.com.pl Dodatkowych informacji udziela: Donata Nowakowska – Rzecznik Prasowy „Koleje Mazowieckie – KM” sp. z o.o. Email: d.nowakowska@mazowieckie.com.pl tel. 22 473 75 51, 0 661 929 207
autor/źródło: OLGA SęDEK - AM ART-MEDIA AGENCJA PR Sp. z o.o.
Tematy:

Informacje9 grudnia 2011, 00:00,

Wystawa malarstwa Elżbiety Sokołowskiej w Mysiadle

Gminny Ośrodek Kultury w Lesznowoli serdecznie zaprasza 9 grudnia 2011 roku o godz. 18.00, na wernisaż wystawy malarstwa Elżbiety Sokołowskiej pt. I TAK SIę TRUDNO ROZSTAć... Wernisażowy koncert wokalny w wykonaniu Iwony Manista - Kutryś. Wystawa odbędzie się w Galerii PASAż filia GOK Lesznowola, przy ul. Topolowa 2 w Mysiadle. Wystawę będzie można oglądać do 7 stycznia 2012 roku. Zapraszamy!

WYSTAWA MALARSTWA ELżBIETY SOKO£OWSKIEJ

ELżBIETA SOKO£OWSKA