Informacje28 lipca 2007, 00:00,

Nowe Przedszkole Skrzatka Oczatka w centrum Konstancina

Mieszkasz w Konstancinie i zastanawiasz się, gdzie zaprowadzić swoje dziecko do przedszkola? Nie szukaj zbyt długo, bo już dziś możesz skorzystać z oferty przygotowanej przez nowo powstające przedszkole Skrzatka Oczatka, które znajduje się w centrum Konstancina.

Prywatne Przedszkole Skrzatka Oczatka mieści się w wolno stojącym domu z ogrodem. Nowo powstające przedszkole w Konstancinie, posiada duże i jasne sale bogato wyposażone w zabawki i pomoce dydaktyczne, oprócz tego do dyspozycji dzieci są gabinety specjalistyczne, hol z szatnią, ponadto pomieszczenia kuchenne i socjalne dla personelu. Oprócz tego posiadają przestrzenny, ogrodzony plac zabaw mieszczący się przy budynku przedszkola to zaciszny zakątek pełen zieleni i słońca, wypełniony sprzętem do zabaw na świeżym powietrzu.

Przedszkole Skrzatka Oczatka będzie czynne, codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach od 6:30 do 18:00. Istnieje również możliwość zapewnienia dziecku opieki po godzinie 18:00. Wpisowe do przedszkola wynosi 1000 zł, czesne natomiast wynosi 900 zł/miesiąc. Więcej informacji o przedszkolu Skrzatka Oczatka przeczytacie na stronie internetowej: www.skrzatek-oczatek.pl

PRZEDSZKOLE SKRZATKA OCZATKA
ul. Fabrycza 14
05-520 Konstancin-Jeziorna
e-mail: info@skrzatek-oczatek.pl
strona: www.skrzatek-oczatek.pl
lokalizacja: mapa

Jeżeli poznacie prywatne przedszkole Skrzatka Oczatka w Konstancinie i będziecie mieli o nim swoją opinię, to zapraszamy Was do napisania nam jej w komentarzu pod informacją. Wasza opinia pomoże innym rodzicom w podjęciu decyzji o skorzystaniu z prywatnego przedszkola Skrzatka Oczatka.
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński Konstancin-Jeziorna

Informacje29 lipca 2007, 00:00,

Skarbnikowe Dary w Gminnym Ośrodku Kultury Tarczyn

Gminny Ośrodek Kultury GOK w Tarczynie zaprasza na spektakl pod tytułem: Skarbnikowe dary, który odbędzie się 4 sierpnia 2007 roku, o godzinie 16:00, w sali widowiskowej GOK. Spektakl zostanie zademonstrowany w wykonaniu Studia Małych Form Teatralnych, Reżyserii i Scenografii ART.-RE z Krakowa. Zapraszamy serdecznie na spektakl Skarbnikowe Dary do Tarczyna.

Scenariusz spektaklu Skarbnikowe Dary nawiązujący do śląskich baśni Gustawa Morcinka, wykorzystuje postać legendarnego Skarbnika - władcy kopalń jako narratora. Wzbogacony piosenkami, oryginalną muzyką regionu śląskiego (m.in. "Poszła Karolinka", "Szła dzieweczka", "Piekła baba chleb") oraz tańcami regionalnymi np.:. znany trojak, jest znakomitą okazją do poznania folkloru tego regionu. W spektaklu Skarbnikowe Dary prezentowane są autentyczne stroje ludowe.
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński Tarczyn
Tematy:Tarczyn