Informacje30 września 2013, 00:00,

NowaJa zajęcia dla kobiet w Piasecznie

Centrum Kultury w Piasecznie i Pracownia Przestrzeń Rozwoju zapraszają wszystkie Panie, na zajęcia rozwojowe dla kobiet NowaJa, które rozpoczynają się 1 października 2013 roku o godz. 18.00 Semestr jesienny będzie obejmował 6 spotkań, po 2,5 h - łącznie 15 godz. Spotkania będą odbywać się w każdy pierwszy wtorek miesiąca, w godz. 18.00-20.30 w Przystanku Kultura (Plac Piłsudskiego 9 w Piasecznie). Warsztaty poprowadzi Magdalena Knitter! Zapraszamy na zajęcia rozwojowe dla kobiet.

NOWAJA ZAJęCIA ROZWOJOWE DLA KOBIET W PIASECZNIE
autor/źródło: Redakcja serwisu mieszkańców gminy Piaseczno

Informacje30 września 2013, 00:00,

Akcja Puławska dla rowerów Godzina dla Roweru

Zapraszamy do udziału w akcji Godzina dla Roweru. Akcja odbędzie się w niedzielę 6 października 2013 roku od godziny 11:00 i polegać będzie na przejeździe spod ursynowskiego ratusza ulicą Puławską do granicy z Piasecznem. Tam spotkamy się z rowerzystami którzy przyjadą z okolicznych Gmin. Wspólnie chcemy pokazać że jak bardzo ważną inwestycją w skali całego regionu jest budowa drogi dla rowerów od Doliny Służewieckiej do granicy z Piasecznem.

AKCJA GODZINA DLA ROWERU - PU£AWSKA DLA ROWERÓW

Coraz więcej osób jeździ rowerem a jeszcze większa ilość korzystałaby z tego ekologicznego środka transportu gdyby miała możliwość bezpiecznego i sprawnego dojazdu do pracy. Budowa wygodnej i bezpiecznej drogi dla rowerów przyczyni się do efektywnego propagowania korzystania z transportu rowerowego jako alternatywy dla samochodów i tym samym pomoże, choćby w części, w rozwiązaniu narastającego problemu komunikacyjnego na ulicy Puławskiej.

AKCJA GODZINA DLA ROWERU - PU£AWSKA DLA ROWERÓW

Wsiądź na rower i dołącz do Nas. Pokaż że zależy Ci na tym aby Warszawa była miastem proekologicznym, stawiającym na zdrowie i rozwój fizyczny swoich obywateli.

Magdalena Sokołowska - radna Dzielnicy Ursynów m. st. Warszawy
Marcin Kania - radny Gminy Lesznowola.
autor/źródło: Puławska dla Rowerów - https://www.facebook.com/events/729528027074400/
Tematy: