Informacje19 listopada 2018, 19:00,

Nowa stacja rowerowa przy Stadionie Miejskim w Piasecznie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Obok stadionu miejskiego przy ul. 1 Maja powstała czwarta już stacja Piaseczyńskiego Roweru Miejskiego. System wypożyczania rowerów obejmuje już cztery punkty: Dworzec PKP, Centrum – obok sądu, Stadion Miejski oraz Józefosław – róg Cyraneczki i Julianowskiej. Nowa stacja STADION została uruchomiona 6 listopada, a zrealizowana została jako jedno z zadań w ramach budżetu obywatelskiego. Podobnie jak pozostałe stacje wyposażona jest w 15 stanowisk i 10 rowerów. Łącznie w systemie PRM jest 60 stanowisk i 40 rowerów. – Od momentu uruchomienia systemu odnotowaliśmy ok. 9000 wypożyczeń, jednak dokładne statystyki znane będą po zakończeniu sezonu. – mówi Łukasz Wyleziński, kierownik biura promocji i informacji. – Ze względu na sprzyjającą pogodę stacje będą czynne do końca listopada, a ponownie rowery pojawią się u nas w marcu przyszłego roku – dodaje.

STACJA ROWEROWA PRZY STADIONIE MIEJSKIM W PIASECZNIE

Piaseczyński Rower Miejski kompatybilny jest z systemem warszawskim i konstancińskim, co oznacza, że np. wypożyczony rower w Józefosławiu odstawić można przy stacji metra Kabaty lub przy tężni w Konstancinie. W 2019 roku planowane jest uruchomienie kolejnej, piątej już stacji w okolicach Górek Szymona w Zalesiu Dolnym. To zadanie również zrealizowane zostanie w ramach budżetu obywatelskiego.

STACJA ROWEROWA PRZY STADIONIE MIEJSKIM W PIASECZNIE

UMiG Piaseczno

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje18 listopada 2018, 16:00,

Wieczór poezji erotycznej w Zalesiu Dolnym


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

18 listopada 2018 roku o godz. 17.00 zapraszamy na Wieczór poezji erotycznej. Te niezwykle romantyczne, ociekające zmysłowością i dwuznacznością wiersze czytać będą aktorzy: Anna Maria Chrostowska i Jerzy Głybin. O oprawę muzyczną wieczoru zadba „Przedostatni taki duet” w składzie: Rafał Dubnicki – trąbka – i Michał Wojnarski – perkusja. Nie zabraknie również rozkoszy dla podniebienia, czyli słodko-pikantnego poczęstunku. Miejsce: Kolonia ArtystycznA w Zalesiu Dolnym przy ulicy Dębowej 3. Zapraszamy.

Wieczór poezji erotycznej w Piasecznie

Spotkanie organizowane w ramach projektu „Przekąski literackie” realizowanego przez Bibliotekę Publiczną Miasta i Gminy Piaseczno oraz Stowarzyszenie „Ciąg Dalszy Nastąpi” we współpracy z Centrum Kultury w Piasecznie oraz dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie