Informacje28 maja 2018, 06:00,

Nowa siedziba Urzędu Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna

Od poniedziałku (28 maja 2018 r.) Urząd Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna zacznie funkcjonować w nowej siedzibie przy ul. Piaseczyńskiej 77. Tego dnia zmienią się także numery telefonów do poszczególnych wydziałów i biur ratusza.

NOWA SIEDZIBA URZĘDU MIASTA I GMINY KONSTANCIN-JEZIORNA

Wielka przeprowadzka Urzędu Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna zakończona. Od najbliższego poniedziałku (28 maja) zapraszamy wszystkich do siedziby przy ul. Piaseczyńskiej 77. Nowa lokalizacja to także nowa jakość obsługi. Od teraz interesanci w jednym miejscu załatwią szereg spraw związanych z: planowaniem przestrzennym, meldunkami, dowodami osobistymi, podatkami i odpadami komunalnymi. W punkcie obsługi mieszkańca, zlokalizowanym na parterze budynku, złożymy i odbierzemy także dokumenty lub też umówimy się na spotkanie z urzędnikiem, zajmującym się konkretnym zagadnieniem

Nowe numery telefonów! Od poniedziałku zmieniają się także numery telefonów do poszczególnych komórek organizacyjnych Urzędu Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna. Od teraz z pracownikiem danego wydziału lub biura można się skontaktować na dwa sposoby: wybierając numer centrali i następnie numer wewnętrzny (stanowią go trzy ostatnie cyfry numeru telefonu z listy poniżej) przypisany urzędnikowi lub wybierając numer bezpośredni. Pełen wykaz nowych numerów telefonów UMiG Konstancin-Jeziorna: plik (.pdf)

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

Informacje29 maja 2018, 16:30,

Piaseczno Oczami Kobiet

Inicjatywa Kobiety Piaseczno opracowała raport “Piaseczno Oczami Kobiet”. Na podstawie danych zbieranych przez gminę oraz Powiatowy Urząd Pracy podsumowana została obecna sytuacja Piaseczynianek i propozycja obszarów do zmiany wraz z konkretnymi rozwiązaniami. 29 maja 2018 roku w godzinach 18:30 – 20:00 odbędzie się spotkanie na ten temat. Miejsce: Przystanek Kultura przy Placu Piłsudskiego 9 w Piasecznie.

PIASECZNO OCZAMI KOBIET

Spotkanie ma na celu zwiększyć świadomość mieszkańców oraz lokalnych polityków i działaczy na temat kobiecej perspektywy świata. Inicjatywa Kobiety Piaseczno, chce rozpocząć lokalną dyskusję, o tym jak skutecznie poprawić życie kobiet w naszej gminie. Jak sprawić, aby gmina była przyjazna dla dziewczynek i kobiet w każdym wieku? Zapraszamy serdecznie wszystkich mieszkańców Piaseczna oraz organizacje, które skupiają lokalne środowiska, w szczególności kobiece do dyskusji oraz wypracowania mądrych rozwiązań. Tylko współdziałając można mieć fajniejsze miasto i przestrzeń do życia.

Urzą Miasta i Gminy Piaseczno.