Informacje28 maja 2018, 06:00,

Nowa siedziba Urzędu Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Od poniedziałku (28 maja 2018 r.) Urząd Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna zacznie funkcjonować w nowej siedzibie przy ul. Piaseczyńskiej 77. Tego dnia zmienią się także numery telefonów do poszczególnych wydziałów i biur ratusza.

NOWA SIEDZIBA URZĘDU MIASTA I GMINY KONSTANCIN-JEZIORNA

Wielka przeprowadzka Urzędu Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna zakończona. Od najbliższego poniedziałku (28 maja) zapraszamy wszystkich do siedziby przy ul. Piaseczyńskiej 77. Nowa lokalizacja to także nowa jakość obsługi. Od teraz interesanci w jednym miejscu załatwią szereg spraw związanych z: planowaniem przestrzennym, meldunkami, dowodami osobistymi, podatkami i odpadami komunalnymi. W punkcie obsługi mieszkańca, zlokalizowanym na parterze budynku, złożymy i odbierzemy także dokumenty lub też umówimy się na spotkanie z urzędnikiem, zajmującym się konkretnym zagadnieniemNowe numery telefonów! Od poniedziałku zmieniają się także numery telefonów do poszczególnych komórek organizacyjnych Urzędu Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna. Od teraz z pracownikiem danego wydziału lub biura można się skontaktować na dwa sposoby: wybierając numer centrali i następnie numer wewnętrzny (stanowią go trzy ostatnie cyfry numeru telefonu z listy poniżej) przypisany urzędnikowi lub wybierając numer bezpośredni. Pełen wykaz nowych numerów telefonów UMiG Konstancin-Jeziorna: plik (.pdf)

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje29 maja 2018, 16:30,

Piaseczno Oczami Kobiet


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Inicjatywa Kobiety Piaseczno opracowała raport “Piaseczno Oczami Kobiet”. Na podstawie danych zbieranych przez gminę oraz Powiatowy Urząd Pracy podsumowana została obecna sytuacja Piaseczynianek i propozycja obszarów do zmiany wraz z konkretnymi rozwiązaniami. 29 maja 2018 roku w godzinach 18:30 – 20:00 odbędzie się spotkanie na ten temat. Miejsce: Przystanek Kultura przy Placu Piłsudskiego 9 w Piasecznie. 

PIASECZNO OCZAMI KOBIET

Spotkanie ma na celu zwiększyć świadomość mieszkańców oraz lokalnych polityków i działaczy na temat kobiecej perspektywy świata. Inicjatywa Kobiety Piaseczno, chce rozpocząć lokalną dyskusję, o tym jak skutecznie poprawić życie kobiet w naszej gminie. Jak sprawić, aby gmina była przyjazna dla dziewczynek i kobiet w każdym wieku? Zapraszamy serdecznie wszystkich mieszkańców Piaseczna oraz organizacje, które skupiają lokalne środowiska, w szczególności kobiece do dyskusji oraz wypracowania mądrych rozwiązań. Tylko współdziałając można mieć fajniejsze miasto i przestrzeń do życia.

Urzą Miasta i Gminy Piaseczno.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie