Informacje30 sierpnia 2012, 00:00,

Nowa linia autobusowa w Gminie Góra Kalwaria

3 września 2012 roku PKS Polonus uruchamia nową linię autobusową na terenie Gminy Góra Kalwaria. Trasę zaplanowano tak, by mieszkańcom południowych rejonów zapewnić dojazd do stacji PKP w Górze Kalwarii oraz obsługiwanej przez ZTM linii 742. Trasa: Góra Kalwaria - Linin - Sobików - Krzaki Czaplinkowskie - Góra Kalwaria. Rozkład jazdy i cennik poniżej. Dodatkowo uruchomione zostały trzy kursy na trasie Góra Kalwaria - Baniocha - Konstancin-Jeziorna - Warszawa (odjazdy z Góry Kalwarii o 6.55 i 8.10, z Warszawy o 15.50) oraz dodatkowy kurs o 18.15 z Piaseczna do Góry Kalwarii przez Sobików.

GÓRA KALWARIA - LININ - SOBIKÓW - KRZAKI CZAPLINKOWSKIE - GÓRA KALWARIA

Informacje29 sierpnia 2012, 00:00,

Dzieci żegnają wakacje - sołecki piknik rodzinny

Sołtys, Rada Sołecka Woli Mrokowskiej oraz GOK w Lesznowoli serdecznie zapraszają na SO£ECKI PIKNIK RODZINNY w Woli Mrokowskiej: DZIECI żEGNAJ¡ WAKACJE! Piknik odbędzie się w najbliższą sobotę 1 września 2012 roku o godz. 16.00. Miejsce: plac zabaw przy ul. Wąskiej w Woli Mrokowskiej. Zapraszamy na sobotni piknik rodzinny.

Dzieci żegnają wakacje - sołecki piknik rodzinny
Tematy:Lesznowola