Informacje1 października 2007, 00:00,

Nowa Iwiczna aktywny wypoczynek na kortach tenisowych

Firma TC Poland serdecznie zaprasza mieszkańców powiatu piaseczyńskiego i okolic, na kryte korty tenisowe, które znajdują się w Nowej Iwicznej. Obiekt TC Poland posiada dwa, kompleksowo wyposażone kryte korty tenisowe. Ośrodek oferuje również szkołę tenisa dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Jeżeli szukasz aktywnego wypoczynku, to możesz go znaleźć na kortach tenisowych w Nowej Iwicznej.

Korty tenisowe TC Poland Nowa Iwiczna, to duże, ogrzewane hale, szatnie oraz prysznice wewnątrz hal. Obiekt otwarty jest w godzinach od 7:00 do 23:00. W ramach oferty TC Poland znajdziecie między innymi:
- Całoroczne szkolenie w kompleksowo wyposażonym obiekcie.
- Wykwalifikowaną kadrę trenerską współpracującą z Polskim Stowarzyszeniem Trenerów Tenisa PSTT.
- Nowoczesne metody treningowe oparte na najnowszych trendach w tenisie ziemnym.
- Organizację turniejów i sparingów.
- Organizację imprez turystycznych: obozy tenisowe, kondycyjne, zimowiska.
- Organizację zajęć ogólnorozwojowych.
- Pomoc w doborze sprzętu, sprzedaż oraz serwis.
- Miłą i przyjazną atmosferę na kortach tenisowych.

Korty tenisowe TC Poland Sp. z o.o.
ul. Wiosenna 8
Nowa Iwiczna
e-mail: kortyiwiczna@gmail.com
strona: www.tcpoland.pl
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński Lesznowola
Tematy:Lesznowola

Informacje2 października 2007, 00:00,

Impreza Jesień na Rynku w Tarczynie - zaproszenie

Burmistrz Gminy i Miasta Tarczyn oraz Gminny Ośrodek Kultury Tarczyn, zapraszają na pełną atrakcji imprezę, która odbędzie się 13 października 2007 roku, od godziny 14:00 na Rynku w Tarczynie. Informacja o imprezie na rynku pochodzi z oficjalnej strony gminy Tarczyn: www.tarczyn.pl

Osoby, które nie były na wystawie malarstwa Andrzeja Kujawy i Dariusza Sieczki, o której wspominaliśmy w informacji: gmina Tarczyn miejsce magiczne, będą mogli zapoznać się z ich obrazami na wystawie, która rozpocznie imprezę Jesień na Rynku w Tarczynie, o godzinie 14:00. Po wystawie malarstwa, o godzinie 18:00 odbędzie się koncert poświęcony 29 rocznicy Pontyfikatu Jana Pawła II, podczas którego wystąpi zespół Turnioki. Następnie o godzinie 19:00 odbędzie się kolejny koncert, tym razem Alicji Majewskiej i Włodzimierza Korcza. Serdecznie zapraszamy na Rynek do Tarczyna.
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński Tarczyn
Tematy:Tarczyn