Informacje14 sierpnia 2017, 06:32,

Nordic Walking Zalesie Górne


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Nordic Walking w Zalesiu Górnym z certyfikowanym instruktorem, nauka prwawidłowej i efektywnej techniki marszu z kijami, zajęcia programowane pod kątem poprawnej sylwetki, zwiększenia wydolności, siły i ogólnej sprawności ruchowej, możliwość wypożyczenia lub kupienia dobrych kijków. Do końca sierpnia PROMOCJA - pierwsze zajęcia Nordic Walking zupełnie za darmo i bez żadnych zobowiązań. Szczegóły na plakacie:

NORDIC WALKING ZALESIE GÓRNE

 
autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje20 sierpnia 2017, 13:00,

Bajkowy plac edukacyjnych zabaw kreatywnych w altanie przy Hugonówce w Konstancinie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

20 sierpnia 2017 roku o godz. 15.00 zapraszamy na bajkowy plac edukacyjnych zabaw kreatywnych w altanie przy Hugonówce. Wstęp wolny. Dzieci i rodziców zapraszamy na kolejne spotkanie w altanie przy Hugonówce Co sosny usłyszały. KDK wraz z Muzeum Bajek, Baśni i Opowieści przygotował unikalny program animacji dla rodzin w formie bajkowych przedstawień i warsztatów kreatywnej pracy z bajką. Na wstępie Michał Malinowski, dyrektor Muzeum Bajek, Baśni i Opowieści, w barwny sposób zaprezentuje opowieści z różnych części świata.

BAJKOWY PLAC EDUKACYJNYCH ZABAW KREATYWNYCH W ALTANIE PRZY HUGONÓWCE W KONSTANCINIE

Styl opowiadania jest bardzo żywy. Dzieci uczestniczą aktywnie, wydają odgłosy, imitują bajkowe postaci, angażują się całym ciałem. Następnie odbywają się animacje z klockami MuBaBaO oraz warsztaty tworzenia i opowiadania bajek. Na zakończenie będzie zabawa w wizualizację słów, polegająca na wykonaniu przestrzennych ilustracji oraz papierowych teatrzyków. Dopełnieniem atrakcji będzie zabawa z mięciutkimi Bajkostworami.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie