Informacje20 czerwca 2013, 00:00,

Nordic Walking z Nutką Historii w Piasecznie

Oddział PTTK w Piasecznie, we współpracy z Urzędem Miasta i Gminy w Piasecznie, zaprasza wszystkich chętnych na pierwszą imprezę z cyklu NORDIC WALKING Z NUTK¡ HISTORII. Zbieramy się 22 czerwca 2013 roku (sobota) przy Gimnazjum nr 2 im. Jana Pawła II w Piasecznie o godz. 16.00 skąd powędrujemy w poszukiwaniu historii oraz dobrej kondycji. Prowadzić nas będą: wykwalifikowany instruktor Nordic Walkingu, który odkryje przed nami tajniki nowoczesnego spacerowania oraz instruktor krajoznawstwa, który zapozna nas z pięknem historii Piaseczna i jego okolic. Zapraszamy na Nordic Walking z Nutką Historii.
NORDIC WALKING Z NUTK¡ HISTORII W PIASECZNIE
autor/źródło: Michał Doliński - Prezes Oddziału PTTK w Piasecznie

Informacje20 czerwca 2013, 00:00,

YOUTH KONCERT w Amfiteatrze w Konstancinie

Zapraszamy 22 czerwca 2013 roku o godzinie 15.00 do Amfiteatru na doroczny koncert szkolnych zespołów kameralnych. Koncert w tym roku nawiązuje do międzynarodowej imprezy YOUTH CHAMBER MUSIC FESTIVAL, która organizowana jest przez naszą szkołę co dwa lata. Kolejna edycja w roku 2014. Natomiast w tym roku zapraszamy na YOUTH KONCERT z udziałem zespołów kameralnych złożonych z uczniów i nauczycieli naszej szkoły oraz zaproszonych gości.

YOUTH KONCERT W KONSTANCINIE

W programie YOUTH KONCERT występy najmłodszych uczniów w zespołach wokalnych, instrumentalne duety, tria, kwartety, zespół gitarowy i zespół smyczkowy oraz brass band, a także występ zespołu studia piosenki. Zapowiada się bardzo ciekawie, zatem zapraszamy 22 czerwca do Parku Zdrojowego Amfiteatru w Konstancinie. Wstęp wolny.
autor/źródło: Szkoła Muzyczna w Konstancinie