Informacje8 grudnia 2014, 19:29,

Nominacje w UMiG Piaseczno


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Burmistrz Zdzisław Lis przedstawił na spotkaniu kierowników urzędu swoich najbliższych współpracowników. Na stanowisko I Zastępcy nominowana została Anna Juszczyk, zaś Daniel Putkiewicz objął stanowisko pełnomocnika ds. rozwoju gminy.

Anna Juszczyk

Pani Annie Juszczyk podlegać będą wydziały: inwestycji, infrastruktury i transportu publicznego, geodezji i gospodarki gruntami oraz zamówienia publiczne. – Pani Ania doskonale spisywała się na stanowisku naczelnika wydziału inwestycji, zbierała pochlebne oceny ze strony innych naczelników i dyrektorów jednostek organizacyjnych jak również wykonawców realizujących zlecenia gminy. Doceniając jej wszechstronną wiedzę i kompetencje zdecydowałem się powierzyć jej funkcję swojego zastępcy – poinformował burmistrz Zdzisław Lis

Dotychczasowy I Zastępca Burmistrza Daniel Putkiewicz będzie pełnił funkcję pełnomocnika ds. rozwoju. – Pan Daniel zachowuje praktycznie dotychczasowe kompetencje. Podlegały mu będą wydziały: urbanistyki i architektury, ochrony środowiska i gospodarki rolnej oraz utrzymania terenów publicznych – wyliczał na zebraniu burmistrz Lis. – Wykorzystując jego doświadczenie i fakt, że jako nowo wybrany przewodniczący Rady Powiatu zaangażowany będzie także w tematy o zasięgu powiatowym, chciałbym aby zajmował się również współpracą z innymi gminami i powiatem oraz wspólnymi projektami jak chociażby kolejką wąskotorową czy międzygminnym schroniskiem dla zwierząt – dodał burmistrz.

Na razie burmistrz nie wskazał II Zastępcy, który zajmował się będzie tematami społecznymi: polityką mieszkaniową, oświatą, świadczeniami społecznymi, sprawami społecznymi. – Mam już pomysł na obsadzenie tego stanowiska, chciałbym jednak spokojnie to przeanalizować – oświadczył burmistrz.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Komentarze

Redakcja, 16 lipca 2019
Wątek na forum http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=4&t=4860&start=150
Informacje7 grudnia 2014, 11:00,

Cross Mikołajkowy na Górkach Szymona w Zalesiu Dolnym


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Stowarzyszenie Rekreacyjno Sportowe Kondycja zaprasza wszystkich chętnych do udziału w Crossie Mikołajkowym na dystansie od 1km, 5 km oraz 3 km Nordic Walking. Impreza biegowa odbędzie się na terenie rekreacyjnym Górki Szymona w dniu 7 grudnia 2014 roku o godz. 11.00. Zapisy na stronie organizatora www.kondycja.com.pl/cross-mikolajkowy/

Cross Mikołajkowy na Górkach Szymona w Zalesiu Dolnym

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Komentarze

Redkacja, 16 lipca 2019
Wątek na forum http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=32&t=3410&start=135

Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie