Informacje6 grudnia 2007, 00:00,

Nocny Maraton Siatkówki o Puchar Burmistrza Konstancina

Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji GOSiR Konstancin Jeziorna, zaprasza na Nocny Maraton Siatkówki o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna, który odbędzie się 8 grudnia 2007 roku, o godzinie 19:00. Nocny Maraton Siatkówki odbędzie się w hali sportowej GOSiR, przy ul. Stefana żeromskiego 15, Konstancin Jeziorna.

Nocny Maraton Siatkówki o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna

Termin zgłaszania drużyn do Nocnego Maratonu Piłki Siatkowej: 6 grudnia 2007 rok. Zgłoszenia osobiste bądź telefoniczne w biurze GOSiR (022) 754-61-86, e-mail: gosirkonstancin@neostrada.pl Wpisowe: 90zł od drużyny, płatne w dniu turnieju.
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński Konstancin Jeziorna

Informacje3 grudnia 2007, 00:00,

Maciej Maleńczuk koncert w Ośrodku Kultury Piaseczno

Miejsko Gminny Ośrodek Kultury Piaseczno organizuje recital Macieja Maleńczuka: Pan Maleńczuk, który odbędzie się w piątek 7 grudnia 2007 roku, o godzinie 20:00 w sali Ośrodka Kultury w Piasecznie. Maciej Maleńczuk cieszy się w Piasecznie tak dużą popularnością, że wszystkie bilety zostały już sprzedane. Ośrodek Kultury informuje na swojej stronie: www.kulturalni.pl (współpracują z nami), że wytrwałych zapraszają do kontaktu telefonicznego na 3-dni przed imprezą (od 4 grudnia 2007) – wówczas rozprowadzać będą bilety nieodebrane z rezerwacji oraz pochodzące z ewentualnych zwrotów. Zapraszam na koncert Macieja Maleńczuka w Piasecznie.

Maciej Maleńczuk

Maciej Maleńczuk to polski wokalista, gitarzysta, artysta rockowy i poeta. We wczesnej fazie swojej twórczości określany mianem barda Krakowa. Maciej Maleńczuk dla jednych jest bardem, poetą, pieśniarzem, dla innych natomiast buntowniczym muzykiem rockowym. Były lider Pudelsów, założyciel Homo Twist, zdobywca kilku Fryderyków, laureat Śląskiego Wawrzyńca Literackiego za poemat Chamstwo w państwie, juror telewizyjnego Idola. Dyskografia Macieja Maleńczuka: Złota kolekcja: Maciek Maleńczuk (2006), Cantigas de Santa Maria (2006), Proste historie, Ande la More (2002), Pan Maleńczuk (1998), Piosenki z ulicy (MC ADA 1991), Pod papugami (MC Fala 1989), Historia obyczaju MC (1989). Więcej informacji przeczytacie na stronie Macieja Maleńczuka: www.malenczuk.art.pl
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński Piaseczno
Tematy:Piaseczno