Informacje28 lutego 2018, 22:00,

Nocny Bieg Żołnierzy Niezłomnych Piskórka Las Chojnowski


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Zapraszamy na pierwszą edycje Biegu Żołnierzy Niezłomnych, który wystartuje równo o 24:00 w nocy ze środy (28.02.2018) na czwartek (01.03.2018)! Organizatorem głównym jest Starostwo Powiatowe w Piasecznie wraz ze wsparciem merytorycznym od Extreme Warrior Park! Trasa biegnie przez Las Chojnowski – od startu koło Grochowej do mety w Piskórce, przy krzyżu przy skrzyżowaniu ul. Głównej z Jagodową. – Zapraszamy wszystkich do uczczenia pamięci Niezłomnych – zachęca Starosta Piaseczyński Wojciech Ołdakowski. – Długość trasy wynosi 1963 metry i jest to dystans symboliczny. W 1963 roku we wsi Majdan ujęto Józefa Franczaka, pseudonim „Laluś”, ostatniego Żołnierza Wyklętego – tłumaczy starosta.

NOCNY BIEG ŻOŁNIERZY NIEZŁOMNYCH PISKÓRKA LAS CHOJNOWSKI

Na trasie będzie można spotkać przeszkody zarówno naturalne, jak i techniczne takie jak zasieki i noszenie drewnianego bala. Na części odcinka może pojawić się błoto oraz woda. W biegu mogą wziąć udział osoby, które dokonają wcześniejszego zgłoszenia na stronie zapisów lub zapiszą się bezpośrednio w biurze zawodów. Liczba miejsc jest ograniczona. Powiat Piaseczyński zaprasza również osoby niepełnoletnie z pisemną zgodą rodziców lub opiekunów na udział w zawodach. Na mecie czeka na Was pięknie wykonany okolicznościowy medal! Do zobaczenia na starcie!

NOCNY BIEG ŻOŁNIERZY NIEZŁOMNYCH PISKÓRKA LAS CHOJNOWSKI

Nocny Bieg Żołnierzy Niezłomnych Piskórka
Kiedy: 24:00 w nocy ze środy (28.02) na czwartek (01.03)
Biuro Zawodów: Główna 55, 05-540 Piskórka
Biuro czynne od 23:00, Odprawa 23:40
Limit: 120 osób
Bilet darmowy, obowiązkowa rejestracja.
Zapisy i regulamin na stronie https://extremewarriorpark.pl/bieg-zolnierzy-niezlomnych/

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Polecane dla Ciebie

Informacje28 lutego 2018, 18:00,

Yuko Kawai recital w Piasecznie z serii dzieł Fryderyka Chopina


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

28 lutego 2018 roku o godz. 19.00 odbędzie się koncert Yuko Kawai z serii recitali wszystkich dzieł Fryderyka Chopina według Wydania Narodowego. W programie: Preludium cis-moll op. 45 oraz 24 Preludia op. 28 Zapraszamy do piaseczyńskiego Domu Kultury przy ul. Kościuszki 49. Bilety w cenie 20 złotych do nabycia na www.biletyna.pl lub w kasie Domu Kultury.

YUKO KAWAI RECITAL Z SERII DZIEŁ FRYDERYKA CHOPINA

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie