Informacje22 lipca 2011, 00:00,

Nocna Pomoc Lekarska przeniesiona na ul. Pomorską


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Nocna Pomoc Lekarska dla mieszkańców całego powiatu piaseczyńskiego świadczona jest obecnie przez firmę FALCK w Centrum Zdrowia przy ul. Pomorskiej 1 (niedaleko wiaduktu) w godzinach 18.00-8.00 w dni robocze oraz w soboty i święta całodobowo. Telefon kontaktowy do przychodni (22) 750 41 70.
autor/źródło: Redakcja
Tematy:

Napisz komentarz

Informacje23 lipca 2011, 00:00,

Obejrzyj Coco Chanel w Piaseczyńskim Kinie Plenerowym


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

W najbliższą niedzielę 24 lipca 2011 roku o godzinie 21.45 odbędzie się Piaseczyńskie Kino Plenerowe, podczas którego wyświetlony zostanie film COCO CHANEL. Seans filmowy rozpoczyna się o godzinie 21.45, na parkingu obok Urzędu Miasta i Gminy Piaseczno. Wstęp na Piaseczyńskie Kino Plenerowe jest BEZP£ATNY. Po filmie organizatorzy zachęcają do pozostania na miejscach i przyłączenia się do dyskusji. Więcej informacji o projekcie Piaseczyńskie Kino Plenerowe: www.pkp-info.blogspot.com


Film Coco Chanel to portret legendarnej ikony mody - Coco Chanel, wizjonerki, rewolucyjnej dyktatorki, istnej "diablicy o ludzkich pragnieniach". To ona pozwoliła kobietom nosić krótkie fryzury, sztuczną biżuterię oraz spodnie. Stworzyła wzór prostej elegancji z nieśmiertelną małą czarną na czele oraz najbardziej uwodzicielski zapach na świecie - Chanel Nr 5.. Szokujące przeżycia pozornie chłodnej i żądnej sukcesu kobiety, której najgłębiej skrywaną potrzebą okazała się potrzeba prawdziwej miłości.

Coco Chanel w Piaseczyńskim Kinie Plenerowym

Oglądając film, poznacie wielką Ikonę Mody - Coco Chanel, której samotność była równie wielka jak jej sława. Opiekę nad kostiumami do tego filmu sprawował sam Karl Lagerfeld - mistrz autokreacji, wielki spadkobierca i kontynuator stylu Coco Chanel. (...) Chcesz dowiedzieć się więcej? Przyjdź na Piaseczyńskie Kino Plenerowe.
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Piaseczno
Tematy:Piaseczno

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie