Informacje3 marca 2011, 00:00,

Nocna pomoc lekarska przeniesiona na ul. Czajewicza

W związku z nowelizacją Ustawy o świadczeniach opieki zdrowotnej finansowanych ze środków publicznych zmieniły się zasady funkcjonowania nocnej i świątecznej pomocy lekarskiej. Od 1 marca 2011 roku, nocna pomoc lekarska dla mieszkańców całego powiatu piaseczyńskiego świadczona jest w Centrum Zdrowia przy ul. Czajewicza 5/7 w godzinach 18.00-8.00 przez firmę FALCK. Telefon kontaktowy do przychodni (22) 536 97 76. Lokalizacja nocnej pomocy lekarskiej może ulec zmianie.

Nocna pomoc lekarska
autor/źródło: Biuro Promocji i Informacji Gminy Piaseczno
Tematy:

Informacje3 marca 2011, 00:00,

5 marca Gminny Bal Sportu w Krzakach Czaplinkowskich

K.S. NADSTAL i MKS KORONA serdecznie zapraszają na Gminny Bal Sportu, który odbędzie się 5 marca 2011 roku o godz.19.00 w sali Klubu Sportowego NADSTAL w Krzakach Czaplinkowskich. Bal odbędzie się pod patronatem Burmistrza i Rady Miejskiej w Górze Kalwarii. Przygrywał do tańca będzie zespół ATES. Osoby zainteresowane uczestnictwem prosimy o kontakt tel. nr 502 285 656 Ilość miejsc jest ograniczona.

Program Gminnego Balu Sportu w Krzakach Czaplinkowskich:
19:00 - Uroczyste rozpoczęcie Balu
19:15 - Występy artystyczne - ze szkoły tańców karaibskich z Warszawy