Informacje31 grudnia 2009, 00:00,

Nocna Pomoc Lekarska będzie w przychodni przy Fabrycznej


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Informujemy, że od godz. 8.00 rano 1 stycznia 2010 roku, przywrócona zostanie w przychodni przy ul. Fabrycznej 1. Nocna Pomoc Lekarska. Świadczona ona będzie dla pacjentów Przychodni Publicznych z Piaseczna, Gołkowa, Głoskowa, Złotokłosu i Zalesia Górnego. W dni powszednie nocna pomoc udzielana będzie w godz.. 18.00 - 8.00.
autor/źródło: Małgorzata Idaczek - Biuro Promocji i Informacji gminy Piaseczno
Tematy:Piaseczno

Napisz komentarz

Informacje2 stycznia 2010, 00:00,

Świąteczny koncert orkiestry OSP Nadarzyn w Mrokowie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Ksiądz Proboszcz Parafii pw. Św. Stanisława Kostki w Mrokowie, Radny, Sołtys i Rada Sołecka Woli Mrokowskiej serdecznie zapraszają mieszkańców na KONCERT ŚWI¡TECZNY. Koncert, odbędzie się w niedzielę 3 stycznia 2010 roku o godz. 13.00 w kościele pw. Św. Stanisława Kostki w Mrokowie. Zagra Strażacka Orkiestra Dęta OSP Nadarzyn. Serdecznie zapraszamy na koncert do Mrokowa.


Orkiestra Dęta OSP Nadarzyn

Strażacka Orkiestra Dęta OSP Nadarzyn powstała w 1998 roku z inicjatywy Władz Gminy i Ochotniczej Straży Pożarnej w Nadarzynie. Założycielem i dyrygentem orkiestry jest Mirosław Chilmanowicz, na co dzień pracujący w Orkiestrze Reprezentacyjnej Wojska Polskiego na stanowisku kapelmistrza - tamburmajora. Prezesem orkiestry oraz jednocześnie jednostki OSP jest Mirosław Chilmanowicz. W orkiestrze realizuje swoje muzyczne pasje około pięćdziesięciu osób w różnym wieku, zarówno dorośli, wykonujący na co dzień zawody niezwiązane z muzyką, jak i studenci oraz uczniowie szkół podstawowych i średnich. Wysoki poziom artystyczny, jaki prezentuje orkiestra, sprawia, że koncerty w jej wykonaniu są entuzjastycznie przyjmowane przez publiczność, a także cieszą się uznaniem jurorów na festiwalach w kraju i zagranicą, czego wyrazem są liczne nagrody i wyróżnienia. Orkiestra aktywnie uczestniczy w uroczystościach państwowych, gminnych i patriotyczno-religijnych. Repertuar stanowią polskie i światowe standardy muzyki rozrywkowej i marszowej. Strona internetowa orkiestry: www.orkiestra.nadarzyn.pl
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Lesznowola
Tematy:Lesznowola

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie