Informacje2 października 2017, 16:30,

Nocna i świąteczna opieka zdrowotna

W związku ze zmianami w organizacji służby zdrowia, od 1 października br. zmianie uległy punkty świadczące nocną i świąteczną opiekę zdrowotną. Dla mieszkańców gminy Konstancin-Jeziorna, pomoc w godzinach nocnych lub okresie świątecznym, dostępna będzie w dwóch punktach: w Piasecznie i w Konstancinie-Jeziornie.

NOCNA I ŚWIĄTECZNA OPIEKA ZDROWOTNA

Mieszkańcy gminy Konstancin-Jeziorna, w przypadku konieczności pomocy medycznej w godzinach nocnych lub w dniach świątecznych, mogą się zgłaszać do dwóch poniższych placówek:
- Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Szpital Św. Anny, Piaseczno, ul. Mickiewicza 39, tel. 22 735 41 00
- Mazowieckie Centrum Rehabilitacji STOCER, Konstancin-Jeziorna, ul. Długa 40/42, tel. 22 888 29 20, 22 888 29 21

Przeczytaj też: Trzy bilboardy za Ebbing Missouri w Kinie Plenerowym w Konstancinie

Informacje4 października 2017, 16:30,

Moskwa - Klub Podróżnika Po Horyzont w Mysiadle

4 października 2017 roku o godz. 18.30 zapraszamy na spotkanie w ramach Klubu Podróżnika Po Horyzont. Moskwa - spotkanie z Emilią Szutenbach. Miejsce: filia GOK Lesznowola, ul. Topolowa 2 w Mysiadle. Zapraszamy na spotkanie!

MOSKWA - KLUB PODRÓŻNIKA PO HORYZONT W MYSIADLE