Informacje5 stycznia 2010, 00:00,

Noc Wyprzedaży w Centrum Handlowym Auchan Piaseczno

Niezwykła gratka dla zakupomaniaków. W najbliższy piątek 8 stycznia 2010 roku, Galeria Handlowa oraz Hipermarket Auchan Piaseczno organizuje Noc Wyprzedaży. Osobom, które w ciągu dnia nie mają czasu na chodzenie po sklepach, są zapracowane, bądź siedzą nad książkami, polecamy wizytę w Auchan Piaseczno i nocne zakupowe szaleństwo. Noc Wyprzedaży to wydarzenie, które w swoich kalendarzach powinni zapisać wszyscy miłośnicy obniżek oraz łowcy okazji. Podczas Nocy Wyprzedaży sklepy, będą otwarte do godziny 23.00. W godzinach 19.00-23.00 w sklepach będą specjalne obniżki. Auchan Piaseczno mieści się przy ul. Puławskiej 46 www.auchan.pl
Noc Wyprzedaży w Centrum Handlowym Auchan Piaseczno
autor/źródło: Redaktorzy serwisu mieszkańców gminy Piaseczno

Informacje5 stycznia 2010, 00:00,

Otwarte lodowisko na Stadionie Miejskim w Górze Kalwarii

Miłośników łyżwiarstwa serdecznie zapraszamy do skorzystania z lodowiska, które znajduje się na terenie stadionu miejskiego w Górze Kalwarii (ul. Wojska Polskiego 44). Czynne jest codziennie w godz. od 8.00 do 21.00. Niestety na terenie obiektu nie ma wypożyczalni sprzętu sportowego. Korzystający z lodowiska ponoszą ryzyko związane z amatorskim uprawianiem łyżwiarstwa. W związku z tym prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności. Wstęp na obiekt bezpłatny! Informacja pochodzi ze strony Urzędu Miasta i Gminy Góra Kalwaria www.gorakalwaria.pl Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców, do korzystania z lodowiska w Górze Kalwarii.
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Góra Kalwaria