Informacje11 sierpnia 2018, 18:00,

Noc spadających gwiazd na zamku w Czersku


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


W połowie sierpnia nie można zapomnieć o widowiskowym deszczu meteorów. Najlepiej oglądać je z dala od miasta. Podziwiajcie z nami to niesamowite zjawisko 11 sierpnia w wyjątkowej scenerii gotyckiej warowni w Czersku! Atrakcji nie zabraknie – ani dla starszych, ani dla młodszych. Miejsce: Zamek Książąt Mazowieckich w Czersku. Termin: 11 sierpnia 2018, godz. 20.00. Wstęp 10 zł/5zł.

NOC SPADAJĄCYCH GWIAZD NA ZAMKU W CZERSKU

Program:
- koncert mindsedge
- stoiska Polskiego Towarzystwa Miłośników Astronomii, oddział w Warszawie
- oglądanie gwiazd
- robotyka Małych Odkrywców
- LIGHTSHOW - Teatr AzisLight
dodatkowo
- kino sferyczne (bilety 10 zł)

Stoiska Polskiego Towarzystwa Miłośników Astronomii: zegar astronomiczny, budowa spektroskopów dla dzieci od 6 lat.

mindSedge - muzyka mindSedge może być opisana jako instrumentalny alternatywny rock o cieżkich, szybkich, czasem metalowych riffach przeplatanych dużo wolniejszymi, melancholijnymi i melodyjnymi partiami i solówkami. Zespół nie ukrywa wpływu współczesnych neo-progresywnych kapel na ich twórczość, jednak stara się zachować oryginalność.

AzisLight to grupa młodych, kreatywnych ludzi zajmująca się pokazami fireshow i lightshow od 8 lat w całej Polsce. Oferują niepowtarzalne widowisko, którego głównym tematem jest światło w klasycznej lub nowoczesnej formie. Pokaz tańca z ogniem to oryginalne, zapierające dech w piersiach przedstawienie, które na długo pozostanie w pamięci. Innowacyjną formę spektaklu stanowi lightshow (neon show), w którym wykorzystywane są przeróżne efekty świetlne oraz wizualne.

Kino sferyczne - obraz w tym wyjątkowym kinie wyświetlany jest za pomocą projektorów we wszystkich kierunkach, również na obwodzie kopuły, co daje efekt pełnej przestrzeni (360 stopni). Dzięki temu widzowie, znajdujący się we wnętrzu kopuły, mogą oglądać obraz dookoła siebie. Zapraszamy wszystkich do poznania świata pełnego tajemnic, z nami przeniesiecie się do planetarium, aby zobaczyć kosmos z bliska. (Bilety 10 zł)

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje12 sierpnia 2018, 08:00,

Ulicami Piaseczna spacer historyczny z przewodnikiem po Piasecznie - ulice Warszawska, Młynarska, Zgoda


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

12 sierpnia 2018 roku odbędzie się kolejny spacer historyczny ulicami Piaseczna. Już dziś zarezerwujcie to niedzielne przedpołudnie! Tym razem odkryjemy ciekawostki, postaci i historie z życia miasta związane z ulicami Warszawska, Młynarska i Zgoda. Start godz. 10.00 przy ratuszu.

ULICAMI PIASECZNA SPACER HISTORYCZNY - ULICE WARSZAWSKA, MŁYNARSKA, ZGODA

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie