Informacje16 maja 2015, 19:00,

Noc Muzeów w Hugonówce 2015

W tym roku po raz pierwszy Hugonówka włącza się do niezwykłej imprezy jaką jest warszawska Noc Muzeów. Podczas trwającego do późnych godzin nocnych wieczoru będzie można obejrzeć dwie wystawy: …Afar i About the landscape - obie w ramach Warszawskiego Festiwalu Fotografii Artystycznej 2015 oraz wziąć udział w prowadzonych przez Tomasza Myśluka warsztatach portretowej fotografii analogowej. Przez cały wieczór dla spragnionych i złaknionych otwarta będzie kawiarnia "Hugonówka". Wydarzenia przy ul Mostowej 15 będą dostępne dla osób niepełnosprawnych. Zapraszamy. Wstęp wolny.

Noc Muzeów w Hugonówce 2015

Redakcja, 16 lipca 2019
Wątek http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=12&t=11133
Informacje13 maja 2015, 21:22,

KS X Fight najlepszym klubem Kickboxingu w Polsce

Z radością dzielę się z wami wynikiem naszego klubu na Mistrzostwach Polski w Kickboxingu Seniorów i Kadetów w formułach Pointfighting i Light-contact, które odbyły się w miniony weekend w Lesznie. Poniżej podsumowanie zawodów a w załączniku zdjęcie ekipy i zdjęcie z walki finałowej Mikołaja Dąbrowskiego z Kajetanem Krysikiem. (autor Marcin Pałuba)

KS X Fight najlepszym klubem Kickboxingu w Polsce

Na Mistrzostwach Polski w Kickboxingu w formułach Pointfighting i Light-contact które obyły się w dnich 8-10.05.2015 w Lesznie klub X Fight z Piaseczna zdobył tytuł najlepszej drużyny w kategorii wiekowej Seniorów i Kadetów Starszych. W zawodach brało udział ponad 300 zawodników z pięćdziesięciu klubów z całej Polski. 9 tytułów Mistrzów Polski dla Seniorów pozwoliło obronić tytuł najlepszej drużyny z zeszłego roku. Najlepiej spisała się Paulina Jarzmik zwyciężając w obu formułach oraz Łukasz Wichowski który z ogromną przewagą wygrał wszystkie swoje pojedynki.

Świetnie zaprezentowali się nasi najmłodsi kickboxerzy zdobywając aż 19 madali z czego aż 11 najcenniejszych -złotych. Szczególne brawa należą się Mikołajowi Dąbrowskiemu, Kacprowi Zalewskiemu oraz Jakubowi Lipskiemu, którzy okazali się najlepsi w swoich kategoriach wagowych zarówno w Pointfightingu jak i Light-contakcie. Cykl turniejów klubowych, liczne zgrupowania i turnieje międzynarodowe pozwoliły na osiągnięcie najwyższego krajowego poziomu sportowego. Starsi aspirują do czołówki światowego Kickboxingu a młodsi mają wzór do naśladowania i próbują iść ich śladem.

KS X Fight najlepszym klubem Kickboxingu w Polsce

Teraz przed naszymi Mistrzami krótka chwila odpoczynku a później cykl przygotowań do Mistrzostw Europy Kadetów i Mistrzostw Świata Seniorów które już na jesieni tego roku.

Poniżej wszystkie miejsca medalowe naszych zawodników:

Pointfighting Seniorzy
-50kg 1 m-ce Anna Świderska MP