Informacje20 czerwca 2008, 00:00,

NOC KUPA£Y WIANKI na powitanie lata w Górze Kalwarii

Ośrodek Kultury Góra Kalwaria oraz Urząd Miasta i Gminy Góra Kalwaria serdecznie zapraszają na festyn, organizowany z okazji zbliżającego się lata WIANKI 2008. Zabawa plenerowa Noc Kupały odbędzie się w sobotę 21 czerwca 2008 roku w godzinach od 18:00 do 24:00 na terenie Ośrodka Brzanka przy Al. Wyzwolenia 1 w Górze Kalwarii.

W programie tegorocznych Wianków organizatorzy zaplanowali: występy zespołu folkowego GREENWOOD www.greenwood.pl, pokaz tradycyjnego ludowego tańca kaukaskiego czeczeńskiego LEZGINKA, pokaz tańca towarzyskiego, występy teatru ulicznego w wykonaniu grupy teatralnej LABORATORIUM SNÓW, pieczenie barana oraz zabawa taneczna z DJ-em. Serdecznie zapraszamy na Wianki w Górze Kalwarii.
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców gminy Góra Kalwaria

Informacje21 czerwca 2008, 00:00,

Festyny na POWITANIE LATA na terenie gminy Lesznowola

Gminny Ośrodek Kultury Lesznowola serdecznie zaprasza na dwa festyny zorganizowane z okazji powitanie lata, które mają odbyć się w najbliższy weekend. Pierwszy z nich, to Festyn na Powitanie Lata w Magdalence, który odbędzie się w sobotę 21 czerwca 2008 roku, od godziny 16:00 na Górkach Piaskowych, ul. Brzozowa vis a vis ul. Ogrodowej. W programie festynu organizatorzy zaplanowali m.in.: zawody i konkursy sportowe dla dzieci, młodzieży i dorosłych, symulanta szachowa, zabawa prowadzona przez D.J do godz. 24:00, stoiska rzeczy różnych, catering, oraz inne liczne niespodzianki.

Zachowajcie jednak trochę siły na niedzielę, ponieważ 22 czerwca 2008 roku od godziny 15:00, odbędzie się Festyn Rodzinny w Wólce Kosowskiej. Niestety do tej pory nie otrzymaliśmy szczegółowych informacji o atrakcjach zapewnionych podczas niedzielnego festynu, w związku z tym w celu uzyskania bardziej szczegółowych informacji, należy skontaktować się z Gminnym Ośrodkiem Kultury Lesznowola tel. 022 757 92 09. Serdecznie zachęcamy wszystkich mieszkańców, do aktywnego udziału w festynach zorganizowanych na terenie gminy Lesznowola.
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców gminy Lesznowola
Tematy:Lesznowola