Informacje4 listopada 2017, 16:00,

Noc grozy na Zamku w Czersku


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


4 listopada 2017 roku o godz. 17.00 odbędzie się Noc grozy na Zamku w Czersku. W ten jeden, jedyny wieczór świat duchów wkroczy w świat żywych. Niezwykły wystrój i potęga majestatycznej czerskiej warowni sprawią, że doświadczycie sporego dreszczyku emocji. Atmosferę grozy spotęguje pełen niepokoju i tajemnic horror Kobieta w czerni. Tego wieczoru zapewnimy strawę i napitek oraz ciepło ogniska. Niestraszne Ci duchy, zjawy i tajemnicze zjawiska? Nie może Cię zabraknąć na Zamku w Czersku. Jeśli do tej pory nie wierzyłeś w duchy, tej nocy uwierzysz.

NOC GROZY NA ZAMKU W CZERSKU

Noc grozy program:
- projekcja filmu „Kobieta w czerni”
- pokaz teatru ognia „Widmo” (w zależności od pogody)

Poczęstunek:
- prażone oczy nietoperza
- krew diabła tasmańskiego
- ognisty wywar ze smoka czerskiego

Dojazd grozobusem z Rynku w Górze Kalwarii i powrót po pokazie. Wjazd: 20 zł.

p.s. ubierzcie się ciepło.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje27 października 2017, 06:00,

Oblicza jesieni - konkurs fotograficzny na fanpage GOK Lesznowola


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Zapraszamy do udziału w otwartym wirtualnym konkursie fotograficznym "Oblicza jesieni". Posty ze zdjęciami można zamieszczać do niedzieli 5.11.2017 r. do godz. 23.59 w wydarzeniu pt. "Oblicza jesieni. Konkurs fotograficzny" na fanpage'u GOK Lesznowola - link.

OBLICZA JESIENI - KONKURS FOTOGRAFICZNY NA FANPAGE GOK LESZNOWOLA

REGULAMIN KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO OBLICZA JESIENI:
1. Organizatorem wirtualnej konkursowej zabawy fotograficznej pt. "Oblicza jesieni" jest Gminny Ośrodek Kultury w Lesznowoli. Konkurs ma charakter otwarty.
2. Aby wziąć udział w konkursie:
- należy kliknąć "wezmę udział" w wydarzeniu konkursowym
- należy napisać post z dołączonymi zdjęciami jesieni
- można udostępnić wydarzenie konkursowe na swojej tablicy
3. W Konkursie może wziąć udział każdy, kto posiada konto na facebook'u i samodzielnie wykona zdjęcia o tematyce jesiennej. Zabrania się umieszczania zdjęć nie swojego autorstwa.
4. Fotografię należy zamieścić jako post na fanpage'u GOK Lesznowola w wydarzeniu pt. "Oblicza jesieni. Konkurs fotograficzny"
5. W poście można zamieścić dowolną ilość zdjęć. Każdy post powinien zawierać opis dotyczący zamieszczonego zdjęcia (opis miejsca, nastroju itp.).
6. Zamieszczenie zdjęcia jest jednocześnie zgodą na jego późniejszą publikację przez Gminny Ośrodek Kultury w Lesznowoli. Z chwilą zamieszczenia prac fotograficznych w poście w powyższym wydarzeniu na fanpage'u organizatora uczestnicy konkursu przenoszą na GOK Lesznowola nieodpłatnie, bezterminowo, bez ograniczeń co do terytorium, wszelkie autorskie prawa majątkowe do prac, stanowiących przedmiot zabawy, na wszystkich polach eksploatacji, o których mowa w art.50 ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 Nr 90, poz. 631, z późn. zm.).
7. Konkurs trwać będzie do 5 listopada 2017 roku do godz. 23.59. W tym czasie można brać w nim udział, czyli zamieszczać zdjęcia w postach wydarzenia.
8. Po upływie terminu zabawy, spośród biorących udział zostaną przyznane nagrody: 1, 2 i 3 miejsce oraz dwa wyróżnienia. Sposób wręczenia lub dostarczenia nagród podamy po ogłoszeniu wyników.
9. Informacja o wynikach konkursu zostanie zamieszczona w wydarzeniu do 30 listopada 2017 r.
10. Wyniki konkursowej zabawy fotograficznej zostaną ogłoszone w wydarzeniu oraz na stronie internetowej www.gok-lesznowola.pl
11. Złożenie pracy konkursowej tj. zamieszczenie postów z fotografiami w omawianym wydarzeniu jest równoznaczne z akceptacją niniejszego regulaminu.

Serdecznie zachęcamy do fotograficznych zabaw oraz innych konkursów!
Dyrektor i Pracownicy Gminnego Ośrodka Kultury w Lesznowoli

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie