Informacje6 sierpnia 2016, 20:00,

Nightskating w Piasecznie - przejazdy rolkarzy ulicami Piaseczna

6 sierpnia 2016 roku zapraszamy rolkarzy na kolejny Nightskating w Piasecznie. Przejazd rozpocznie się o godzinie 20:00, zbiórka na rynku punktualnie o godzinie 19:30. Zapraszamy wszystkich pewnie czujących się na rolkach, wrotkach do wspólnej jazdy przy muzyce, w tempie do 15km/h. Udział w imprezie jest bezpłatny i nie wymaga rejestracji.

NIGHTSKATING W PIASECZNIE - PRZEJAZDY ROLKARZY ULICAMI PIASECZNA

Organizatorem wydarzenia jest Fundacja Violet Kiwi, inicjatorem i współorganizatorem Młodzieżowa Rada Gminy, projekt finansuje Biuro Promocji i Informacji Gminy Piaseczno. Cykl wieczornych przejazdów rozpoczął się w kwietniu, a jego zakończenie organizatorzy zaplanowali na 10 września.

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

Informacje4 sierpnia 2016, 17:51,

Pomóż Miłoszowi z Piaseczna dostać się na Eurostaż 2016

Miłosz Gibas - były przewodniczący Młodzieżowej Rady Gminy w Piasecznie, koordynator wielu projektów dla młodych stara się o staż w Parlamencie Europejskim, by reprezentować tam młodzież. Ma wielkie szanse, przeszedł dwa etapy, teraz potrzebuje waszych głosów w plebiscycie internetowy, na razie prowadzi w województwie, ale aby otrzymać staż musi to prowadzenie utrzymać do piątku. Możecie mu pomóc głosując poprzez link apps.facebook.com/po-eurostaz/ Znajdziecie go w województwie mazowieckim. Uwaga: aplikacja może nie działać na telefonach. Pomóż Miłoszowi dostać się na Eurostaż.