Informacje26 czerwca 2016, 19:00,

Nightskating Piaseczno #3/2016

26 czerwca 2016 roku rolkarze po raz trzeci przejadą ulicami Piaseczna. Cykl wieczornych przejazdów rozpoczął się w kwietniu, a jego zakończenie zaplanowano na wrzesień. Od godz. 19:00 będzie można spróbować swoich sił w różnych konkurencjach wrotkarskich oraz wziąć udział w konkursach. Punktualnie o godz. 20:00 rozpocznie się przejazd na trasie: Rynek, Kościuszki, Kilińskiego, Sierakowskiego, Warszawska, Młynarska, Puławska, Jana Pawła II, Dworcowa, Sienkiewicza, Pomorska, Stołeczna, 3 maja, Stołeczna, Lipowa, Zajączka, Sułkowskiego, Lechitów, Główna, Lipowa, Redutowa, Pod Bateriami, Stołeczna, Sienkiewicza, Gerbera, Kilińskiego, Sierakowskiego, Warszawska, Młynarska, Puławska, Rynek.

Nightskating Piaseczno #3/2016

Udział w imprezie jest bezpłatny i nie wymaga rejestracji. Zapraszamy wszystkich pewnie czujących się na rolkach, wrotkach do wspólnej jazdy przy muzyce, w tempie do 15km/h. Organizatorzy zachęcają do przebrania się w barwy drużyny której kibicujecie podczas pewnego turnieju, który się aktualnie odbywa. Zabierzcie też gwizdki, trąbki i inne dźwiękowe akcesoria kibica! Organizatorem wydarzenia jest Fundacja Violet Kiwi, inicjatorem i współorganizatorem Młodzieżowa Rada Gminy, projekt finansuje Biuro Promocji i Informacji Gminy Piaseczno.

Informacje25 czerwca 2016, 09:00,

KPM Równy Start Charytatywny Turniej Siatkówki Plażowej w Górze Kalwarii

25 czerwca 2016 roku w godzinach 9:00 - 17:00 w ramach Równego Startu organizowany jest po raz pierwszy Charytatywny Turniej Siatkówki Plażowej w Górze Kalwarii. Na początku zostanie rozegrana rywalizacja dwójek. Najlepsze trzy drużyny otrzymają okolicznościowe statuetki za swoje osiągnięcia. Od godz. 12:00 emocję wzrosną, bo na boiska wejdą drużyny czwórek.

KPM Równy Start Charytatywny Turniej Siatkówki Plażowej w Górze Kalwarii

Dla najlepszych również przewidziane są puchary. Czeka nas 25 czerwca nie tylko świetna zabawa, ale też zbiórka środków finansowych na rzecz akcji charytatywnej Równy Start. Całość zbiórki jak co roku pójdzie na zakup wyprawek szkolnych dla rodzin w potrzebie z terenu powiatu piaseczyńskiego. Serdecznie wszystkich zapraszam do rywalizacji. Zgłoszenia można kierować na adres e-mail k.myszynski@tlen.pl lub też przez facebooka. Można także zgłaszać się do klubu ASTO KZD Piaseczno, który jest współorganizatorem tych zawodów.