Informacje26 czerwca 2016, 19:00,

Nightskating Piaseczno #3/2016

26 czerwca 2016 roku rolkarze po raz trzeci przejadą ulicami Piaseczna. Cykl wieczornych przejazdów rozpoczął się w kwietniu, a jego zakończenie zaplanowano na wrzesień. Od godz. 19:00 będzie można spróbować swoich sił w różnych konkurencjach wrotkarskich oraz wziąć udział w konkursach. Punktualnie o godz. 20:00 rozpocznie się przejazd na trasie: Rynek, Kościuszki, Kilińskiego, Sierakowskiego, Warszawska, Młynarska, Puławska, Jana Pawła II, Dworcowa, Sienkiewicza, Pomorska, Stołeczna, 3 maja, Stołeczna, Lipowa, Zajączka, Sułkowskiego, Lechitów, Główna, Lipowa, Redutowa, Pod Bateriami, Stołeczna, Sienkiewicza, Gerbera, Kilińskiego, Sierakowskiego, Warszawska, Młynarska, Puławska, Rynek.

Nightskating Piaseczno #3/2016

Udział w imprezie jest bezpłatny i nie wymaga rejestracji. Zapraszamy wszystkich pewnie czujących się na rolkach, wrotkach do wspólnej jazdy przy muzyce, w tempie do 15km/h. Organizatorzy zachęcają do przebrania się w barwy drużyny której kibicujecie podczas pewnego turnieju, który się aktualnie odbywa. Zabierzcie też gwizdki, trąbki i inne dźwiękowe akcesoria kibica! Organizatorem wydarzenia jest Fundacja Violet Kiwi, inicjatorem i współorganizatorem Młodzieżowa Rada Gminy, projekt finansuje Biuro Promocji i Informacji Gminy Piaseczno.

Informacje25 czerwca 2016, 19:00,

Powitanie Lata w Piasecznie z grupą mieszkanek Nowalijki Piaseczno

Grupa mieszkanek Nowalijki Piaseczno zaprasza 25 czerwca 2016 roku na rynek miejski na wspólne Powitanie Lata. W ramach akcji będzie można razem nauczyć się kroków i potańczyć salsę, zumbę i bachatę. Wydarzenie rozpocznie się o godz. 19.00 przy fontannie.

POWITANIE LATA W PIASECZNIE Z GRUPĄ MIESZKANEK NOWALIJKI PIASECZNO