Informacje28 czerwca, 17:15,

Nightskating Piaseczno #2


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


28 czerwca 2019 roku o godz.19.15 zapraszamy na drugi w tym sezonie przejazd Nightskating Piaseczno. Udział w imprezie jest bezpłatny i nie wymaga rejestracji. Wymagana jest jedynie umiejętności jazdy w tempie 12 km/h i hamowania. Celem wydarzenia jest popularyzacja wrotkarstwa jako środka transportu w mieście oraz promocja gminy Piaseczno jako miejsca przyjaznego osobom aktywnym fizycznie. Dystans: 17 km Zbiórka od godz. 19.15 – w planie konkursy z nagrodami dla uczestników. Punktualnie o 20.00 rozpocznie się przejazd na trasie: plac Józefa Piłsudskiego, Kościuszki Rondo Solidarności-Kilińskiego-Sierakowskiego-Warszawska-Puławska-Kusocińskiego-Wojska polskiego-Jana Pawła II-Dworcowa-Sienkiewicza-Pomorska Stołeczna (droga równoległa do Stołecznej bez nazwy)-Aleja 3 Maja-Stołeczna-Redutowa-Pod Bateriami-Pułku IV Ułanów-Główna-Źródlana-Dworska-Pod Bateriami-Aleja Kasztanów-Aleja Kalin-Świętojańska-Tadeusza Gerbera-Sienkiewicza- Dworcowa-Nadarzyńska-Wojska Polskiego-Jana Pawła II-Puławska. Przejazd jest całkowicie darmowy i nie wymaga rejestracji. Serdecznie zapraszamy.

Nightskating Piaseczno #2

Ponownie imprezę będzie organizować doświadczona ekipa rolkowych wyjadaczy z Warszawskiego Stowarzyszenia Rolkarskiego POLSKATER, organizatora Nightskating Warszawa.

Regulamin imprezy dostępny jest pod linkiem: www.nightskatingpiaseczno.pl

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje23 czerwca, 15:00,

Big Band Rondo - Koncert Letni w Konstancinie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

23 czerwca 2019 roku o godz. 17.00 odbędzie się Koncert Letni Big Band Rondo. W repertuarze znajdą się arie i duety z najpopularniejszych operetek, musicali i muzyki filmowej w wykonaniu artystów scen warszawskich. Zespół powstał w 2003 roku, początkowo jako orkiestra dęta przy Ochotniczej Straży Pożarnej w Skolimowie, jednak ostatecznie przyjął formułę big bandu oraz nazwę Big Band Rondo Konstancin. Dziś jest to jedna z najpopularniejszych konstancińskich grup. Muzycy mają na swoim koncie setki koncertów, udział w licznych przeglądach i imprezach okolicznościowych. W repertuarze zespołu znajdziemy niemal każdy rodzaj muzyki – od poważnej, przez kościelną do utworów światowej klasyki big bandu i dixielandu. Wstęp wolny. Miejsce: Amfiteatr, Park Zdrojowy, Konstancin-Jeziorna. Serdecznie zapraszamy. 

Big Band Rondo - Koncert Letni w Konstancinie

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie