Informacje12 maja 2012, 00:00,

Niezwykła Podróż Dookoła Świata w Piasecznie

Centrum Kultury Piaseczno w ramach Bajkowej Niedzieli dla Maluchów przygotowało spektakl dla dzieci pod tytułem: NIEZWYK£A PODRÓż DOOKO£A ŚWIATA, w wykonaniu agencji artystycznej APLAUZ. Bajkowa Niedziela odbędzie się w najbliższą niedzielę 13 maja 2012 roku, o godzinie 16.00 w sali Domu Kultury przy ul. Kościuszki 49 w Piasecznie. Bilety w cenie 10 złotych (dzieci), 5 złotych (dorośli). Poduszki zamiast tradycyjnych foteli. Zapraszam!

BAJKOWA NIEDZIELA AGENCJA ARTYSTYCZNA APLAUZ NIEZWYK£A PODRÓż DOOKO£A ŚWIATA

Agencja artystyczna APLAUZ "Niezwykła Podróż dookoła świata". Dzieci, które siedzą razem w szkolnej ławce, ale zbytnio się nie lubią. Po jednej z lekcji zostają sami w klasie i z nudów zaczynają przeglądać atlas. Książka okazuje się być magiczna i zabiera dzieci w niezwykłą podróż dookoła świata. Dzieci zwiedzą wiele bardzo ciekawych zakątków świata. Widzowie pomagają w ustalaniu drogi, wchodzą na scenę i aktywnie uczestniczą w podróży. Po spektaklu quiz z nagrodami dotyczący odwiedzonych miejsc, oraz malowanie buziek.
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Piaseczno

Informacje14 maja 2012, 00:00,

Bezpłatna mammografia Mysiadło Nowa Iwiczna

Zapraszamy na bezpłatne badania mammograficzne, która odbędą się 14 maja w Mysiadle, natomiast dzień później 15 maja 2012 roku w Nowej Iwicznej. Badania mammograficzne wykonywane są w ramach programu NFZ dla Pań w wieku od 50 do 69 lat. Panie nie objęte programem profilaktycznym będą mogły wykonać badania odpłatnie. Więcej informacji w dziale Aktualności oraz na stronie internetowej: www.rejestracja.fado.pl