Informacje28 czerwca 2007, 00:00,

Niezależny Turniej Piłki Nożnej Młodzieży Góra Kalwaria

Serwis informacyjny gorakalwaria.net na swojej stronie serdecznie zaprasza na Niezależny Turniej Piłki Nożnej, który odbędzie się w najbliższą sobotę 30 czerwca 2007 roku, na boisku szkolnym Liceum Ogólnokształcącego przy ulicy Ks. Sajny 16. Niezależny Turniej Piłki Nożnej Góra Kalwaria rozpoczyna się o godzinie 9:00, od zapisów drużyn. Początek rozgrywek w piłce nożnej przewidywany jest na godzinę 10:00.

Każda drużyna, która może wystartować w Niezależnym Turnieju Piłki Nożnej w Górze Kalwarii to 5 zawodników + 1 bramkarz oraz minimum 2 rezerwowych (maksymalnie 3). Dopuszczalny przedział wiekowy uczestników turnieju to 14 - 20 lat. £ączna pula nagród dla zwycięzców to 400 złotych. Sponsorami nagród są: A.R. Skład, Skutery Robert Grodzki, BKMP Artykuły Budowlane, Michał Asman Doradca Finansowy, sklep spożywczy FJ Eden, Pizzeria ROMA, sklep meblowy EDIT.

Osoby zainteresowane turniejem piłki nożnej w Górze Kalwarii szczegółowe informacje uzyskają pod numerem telefonu: 0507 547 402. Zapraszamy wszystkich na Niezależny Turniej Piłki Nożnej do Góry Kalwarii.
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński Góra Kalwaria

Informacje24 czerwca 2007, 00:00,

Klub Smecz w Piasecznie - tenis squash fitness siłownia

Smecz to klub sportowy w Piasecznie, który jest miejscem dla tych, którzy kochają tenis, squasha, fitness, siłownię, odnowę biologiczną, jednym słowem, ceniących zdrowy tryb życia i świetną zabawę. Klub Smecz jest miejscem wypoczynku, relaksu i radości nie tylko dla tenisistów, ale także miłośników innych form uprawiania sportu z Piaseczna i wielu okolicznych miejscowości. Informację o klubie Smecz otrzymaliśmy mailem od mieszkańca Piaseczna.

Klub Smecz w Piasecznie - tenis squash fitness siłownia

Klub Smecz Piaseczno organizuje turniej Piaseczno Open oraz Mistrzostwa Polski Weteranów. W klubie znajduje się 6 kortów, jest klubowa atmosfera, profesjonalnie instruktorzy i nowy sprzęt, a także restauracja i kawiarnia na miejscu. Więcej informacji o klubie Smecz znajdziesz na ich stronie internetowej. Zapraszamy do klubu wszystkich mieszkańców, którzy chcą aktywnie wypocząć. Klub Smecz otwarty jest codziennie, w godzinach od 8:00 do 23:00.

Klub Smecz w Piasecznie
ul. Siedliska 44A (przed żabieńcem)
05-500 Piaseczno
kom. 0 695 422 744
e-mail: smecz@smecz.com.pl
strona: www.smecz.com.pl

Jeżeli mieszkasz w powiecie piaseczyńskim, a w Twojej okolicy jest ciekawe miejsce, które warto opisać na naszej stronie, to prosimy o wysyłanie do nas informacji mailem: info@powiat-piaseczynski.info Chętnie opiszemy wszystkie miejsca, które mogłyby zainteresować mieszkańców naszego regionu. Nasz serwis jest po to, aby przybliżyć mieszkańcom ciekawe miejsca i wydarzenia, które mają miejsce w naszym powiecie.
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński Piaseczno
Tematy:Piaseczno