Informacje28 czerwca 2007, 00:00,

Niezależny Turniej Piłki Nożnej Młodzieży Góra Kalwaria


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Serwis informacyjny gorakalwaria.net na swojej stronie serdecznie zaprasza na Niezależny Turniej Piłki Nożnej, który odbędzie się w najbliższą sobotę 30 czerwca 2007 roku, na boisku szkolnym Liceum Ogólnokształcącego przy ulicy Ks. Sajny 16. Niezależny Turniej Piłki Nożnej Góra Kalwaria rozpoczyna się o godzinie 9:00, od zapisów drużyn. Początek rozgrywek w piłce nożnej przewidywany jest na godzinę 10:00.

Każda drużyna, która może wystartować w Niezależnym Turnieju Piłki Nożnej w Górze Kalwarii to 5 zawodników + 1 bramkarz oraz minimum 2 rezerwowych (maksymalnie 3). Dopuszczalny przedział wiekowy uczestników turnieju to 14 - 20 lat. £ączna pula nagród dla zwycięzców to 400 złotych. Sponsorami nagród są: A.R. Skład, Skutery Robert Grodzki, BKMP Artykuły Budowlane, Michał Asman Doradca Finansowy, sklep spożywczy FJ Eden, Pizzeria ROMA, sklep meblowy EDIT.

Osoby zainteresowane turniejem piłki nożnej w Górze Kalwarii szczegółowe informacje uzyskają pod numerem telefonu: 0507 547 402. Zapraszamy wszystkich na Niezależny Turniej Piłki Nożnej do Góry Kalwarii.
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński Góra Kalwaria

Napisz komentarz

Informacje24 czerwca 2007, 00:00,

Klub Smecz w Piasecznie - tenis squash fitness siłownia


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Smecz to klub sportowy w Piasecznie, który jest miejscem dla tych, którzy kochają tenis, squasha, fitness, siłownię, odnowę biologiczną, jednym słowem, ceniących zdrowy tryb życia i świetną zabawę. Klub Smecz jest miejscem wypoczynku, relaksu i radości nie tylko dla tenisistów, ale także miłośników innych form uprawiania sportu z Piaseczna i wielu okolicznych miejscowości. Informację o klubie Smecz otrzymaliśmy mailem od mieszkańca Piaseczna.

Klub Smecz w Piasecznie - tenis squash fitness siłownia

Klub Smecz Piaseczno organizuje turniej Piaseczno Open oraz Mistrzostwa Polski Weteranów. W klubie znajduje się 6 kortów, jest klubowa atmosfera, profesjonalnie instruktorzy i nowy sprzęt, a także restauracja i kawiarnia na miejscu. Więcej informacji o klubie Smecz znajdziesz na ich stronie internetowej. Zapraszamy do klubu wszystkich mieszkańców, którzy chcą aktywnie wypocząć. Klub Smecz otwarty jest codziennie, w godzinach od 8:00 do 23:00.

Klub Smecz w Piasecznie
ul. Siedliska 44A (przed żabieńcem)
05-500 Piaseczno
tel. (22) 797 00 51
kom. 0 695 422 744
e-mail: smecz@smecz.com.pl
strona: www.smecz.com.pl

Jeżeli mieszkasz w powiecie piaseczyńskim, a w Twojej okolicy jest ciekawe miejsce, które warto opisać na naszej stronie, to prosimy o wysyłanie do nas informacji mailem: info@powiat-piaseczynski.info Chętnie opiszemy wszystkie miejsca, które mogłyby zainteresować mieszkańców naszego regionu. Nasz serwis jest po to, aby przybliżyć mieszkańcom ciekawe miejsca i wydarzenia, które mają miejsce w naszym powiecie.
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński Piaseczno
Tematy:Piaseczno

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie