Informacje22 października 2015, 18:00,

Niewidzialna pani domu spotkanie w ramach Dyskusyjnego Klubu Książki

22 października 2015 roku o godz. 18.00 zapraszamy na kolejne spotkanie w ramach Dyskusyjnego Klubu Książki. Tym razem będziemy rozmawiać o książce Jeanne Ray pn.: Niewidzialna pani domu. Miejsce: KDK Hugonówka, ul. Mostowa 15 w Konstancinie.

Niewidzialna pani domu spotkanie w ramach Dyskusyjnego Klubu Książki

Dyskusyjny Klub Książki (DKK) to grupa osób, w różnym wieku, lubiących czytać i spotykających się, aby porozmawiać o przeczytanej książce. Spotkania nie mają ściśle określonej formy, są otwarte dla wszystkich i każdy, kto chce podzielić się swoimi wrażeniami z przeczytanej książki, jest mile widziany. DKK potwierdza tezę, że nie trzeba być krytykiem czy literaturoznawcą, by czerpać przyjemność z dyskutowania o literaturze.

Przeczytaj też: Trzy bilboardy za Ebbing Missouri w Kinie Plenerowym w Konstancinie

Redakcja, 16 lipca 2019
wątek http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=12&t=7266&start=15
Informacje23 października 2015, 20:00,

Koncert Skubasa w Piasecznie

23 października 2015 roku o godz. 20.00 zapraszamy do Domu Kultury na występ wokalisty o bardzo charakterystycznej barwie głosu - Skubas. Bilety w przedsprzedaży od 5 października w kasach Centrum Kultury w Piasecznie w cenie 30 zł, w dniu koncertu 40 zł. Miejsce: Domu Kultury przy ul. Kościuszki 49 w Piasecznie. Zapraszamy na koncert Skubasa.

Skubas do tej pory znany głównie z kooperacji ze Smolikiem, tym razem zaskakuje w zupełnie nowej odsłonie. Muzyka Skubasa to niezwykle klimatyczne, akustyczne gitarowe brzmienia o lekko folkowym, grunge’owym charakterze. Skubas w swoich autorskich kompozycjach łączy brudne, gitarowe riffy z melancholijnym wokalem, tworząc nostalgiczne, melodyjne piosenki. Na koncertach stawia przede wszystkim na atmosferę i przestrzenne dźwięki. W 2012 roku ukazał się debiutancki album Skubasa "Wilczełyko". Album wypełnia lukę na polskiej scenie muzycznej i jest swoistym powrotem do prostoty i autentyczności. Skubas otrzymał nominację do Fryderyków 2013 w kategorii "Debiut Roku" oraz "Utwów Roku" za singla "Linoskoczek".

Redakcja, 16 lipca 2019
wątek http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=6&t=11532