Informacje29 grudnia 2012, 00:00,

Nieodpłatna zbiórka odpadów segregowanych w ramach mobilnego Punktu Zbierania Odpadów

Urząd Miasta i Gminy Góra Kalwaria poinformował, że od 2 stycznia do 30 czerwca 2013 roku, zostanie zorganizowana nieodpłatna zbiórka odpadów segregowanych w ramach mobilnego Kontrolowanego Punktu Zbierania Odpadów Segregowanych. Zbiórka odpadów będzie odbywać się w miejscach, które były wyznaczone w poprzednich latach, w godzinach od 12.00 do 18.00. Zachęcamy mieszkańców do zapoznania się z harmonogramem: 2013rok.pdf oraz regulaminem pracy mobilnego punktu: regulamin.pdf.

NIEODP£ATNA ZBIÓRKA ODPADÓW SEGREGOWANYCH W RAMACH MOBILNEGO PUNKTU ZBIERANIA ODPADÓW SEGREGOWANYCH

Informacje29 grudnia 2012, 00:00,

LKS Perła Złotokłos vs £MLKS £askovia £ask

Klub LKS Perła Złotokłos zaprasza wszystkich mieszkańców Piaseczna i okolic na mecz siatkówki II Ligi Kobiet z £MLKS £askovia £ask. Będzie to mecz rewanżowy z tą drużyną. W pierwszej rundzie £ask wygrał u siebie 3:0. Jak potoczą się losy tego meczu? Przyjdź na mecz 5 stycznia 2013 roku o godzinie 15.30 do hali sportowej GOSiR Piaseczno przy ul. Gen. Sikorskiego 20 w Piasecznie. Kibicuj naszym siatkarkom. Zapraszamy na mecz siatkówki.

LKS Perła Złotokłos vs £MLKS £askovia £ask
autor/źródło: LKS Perła Złotokłos www.lksperla.blogspot.com