Informacje7 grudnia 2015, 20:56,

NIEMOŻLIWE NIE ISTNIEJE premiera klipu KOLOROFONIA

Przed Wami klip promujący debiutancką płytę projektu KOLOROFONIA - „PODZIEMNY KANAŁ, CO PROWADZI NA WOLNOŚĆ”, do otwierającego album utworu NIEMOŻLIWE NIE ISTNIEJE. Jego premiera zbiegła się z rocznicą opublikowania tego materiału, pierwotnie w formie demo mini-albumu "TAK KOLOROFONIA GRA", którego pierwszy nakład rozszedł się niemal błyskawicznie, stając się jednocześnie, zgodnie z resztą z zamierzeniem, idealnym prezentem na przypadający, świąteczny okres.

NIEMOŻLIWE NIE ISTNIEJE premiera klipu KOLOROFONIA

Oto, co na temat produkcji mówi jej główny bohater: "Klip został zrealizowany w ciągu niespełna kilku godzin, na obiekcie, który znajduje przed moim blokiem. Około południa dostałem telefon, że Maciek ma dwie godziny luzu pomiędzy zdjęciami i jeśli chcę, to możemy coś nakręcić. W rezultacie same zdjęcia trwały krócej niż montaż, a jedyną przyczyną, dla której nie ukazał się tego samego dnia, było to, że został zrealizowany przy zerowym budżecie, a więc dzięki przyjacielskiej przysłudze i musiał ustąpić wszystkim komercyjnym projektom, które realizował w tym samym czasie. Jednakże swoje zadanie spełnił w 100% pokazując, że przy pomocy przyjaciół… NIEMOŻLIWE NIE ISTNIEJE!" Strona Kolorofonia: www.kolorofonia.pl

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

Redakcja, 16 lipca 2019
wątek http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=4&t=11639
Informacje6 grudnia 2015, 15:00,

Opowieść wigilijna - Teatralna Niedziela w Górze Kalwarii

6 grudnia 2015 roku o godz. 15.00 zapraszamy na Teatralną Niedzielę do Góry Kalwarii i spektakl pt.: Opowieść wigilijna. Miejsce: Kalejdoskop Kultury, ul. Białka 9 Góra Kalwaria. Wstęp wolny. Po spektaklu organizatorzy zapraszają do zabawy mikołajkowej.

Opowieść wigilijna - Teatralna Niedziela w Górze Kalwarii

Opowieść wigilijna to jedna z najpiękniejszych i najbardziej wzruszających opowieści o magii Świąt Bożego Narodzenia, choć tak naprawdę o magii każdego dnia. Znana niemal wszystkim historia zgryźliwego i gburowatego samotnika Scrooge'a, którego odwiedza duch dawnego przyjaciela, przepowiadając mu, że w ciągu trzech kolejnych nocy doczeka się odwiedzin trzech zjaw, które wskażą mu, jak żyć, aby stać się dobrym człowiekiem. Przedstawienie Teatru Pantomimy ukazuje znaną historię w niecodzienny i zaskakujący sposób. Po raz pierwszy Opowieść wigilijna zostanie zaprezentowana bez użycia słów. SCENARIUSZ, REŻYSERIA, CHOREOGRAFIA: Bartłomiej Ostapczuk. WYSTĘPUJĄ: Marta Grądzka, Ewelina Grzechnik, Paweł Kulesza i Bartłomiej Ostapczuk.

Marcin Borkowski, 16 lipca 2019
wątek http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=9&t=9834