Informacje13 kwietnia 2012, 00:00,

Niedzielny spacer z przewodnikiem do żabieńca

Krajoznawcy PTTK Piaseczno zapraszają w najbliższą niedzielę 15 kwietnia 2012 roku o godz. 10.00 na spacer z przewodnikiem do żabieńca. Będzie to druga wycieczka z cyklu spacerów: Jak to drzewiej bywało. W programie organizatorzy przewidzieli zwiedzanie Rybackiego Zakładu Doświadczalnego. Zbiórka zainteresowanych osób, o godz. 10.00 przed Centrum Kultury przy ul. Kościuszki 49 w Piasecznie. Czas spaceru około 2 godzin. Udział w spacerze z przewodnikiem jest bezpłatny. Zapraszam w imieniu przewodnika p. Stanisława Hofmana.

SPACER Z PRZEWODNIKIEM Z PIASECZNA DO żABIEńCA
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Piaseczno

Informacje13 kwietnia 2012, 00:00,

Dobra wola do sprzątania lasu - przyłącz się

Stowarzyszenie Dobra Wola w partnerstwie z Gminą Lesznowola, Nadleśnictwem Chojnów, MZPwGL zaprasza wszystkich chętnych do akcji pod hasłem DOBRA WOLA DO SPRZ¡TANIA LASU. Sprzątanie odbędzie się w sobotę 14 kwietnia 2012 roku. Organizatorzy na zainteresowanych czekają od godz. 9.00 na parkingu naprzeciwko kościoła w Magdalence przy ul. Ks. Słojewskiego 19, gdzie będą rozdawać worki i rękawice. O godzinie 10.00 rozpoczyna się sprzątanie lasu.

DOBRA WOLA DO SPRZ¡TANIA LASU - PRZY£¡CZ SIę

Około godz. 12.00 odbędzie się spotkanie wszystkich na placu piknikowym przy ul Brzozowej rejon Górek Piaskowych w Magdalence. Ognisko, grill, bycie razem. Zakończenie około godz. 15.00. Organizatorzy zapewniają rękawice, worki, fachowy nadzór prowadzony przez służby leśne oraz odbiór śmieci. Po sprzątaniu: skromny poczęstunek i możliwość przyrządzania potraw z przyniesionych produktów. Organizatorzy proszą o zabranie parasoli lub odzieży przeciwdeszczowej, wygodnego obuwia, oraz środków opatrunkowych na wszelki wypadek. Zachęcają również do przynoszenia zużytego sprzętu elektrycznego i elektromagnetycznego. Za każdy oddany sprzęt przewidziano prezent w postaci roślinki. Zapraszamy!

mapka
autor/źródło: Redaktorzy serwisu mieszkańców gminy Lesznowola