Informacje23 czerwca 2012, 00:00,

Niedzielne spotkanie na trawie piknik Słomczyn

Konstanciński Dom Kultury zaprasza na NIEDZIELNE SPOTKANIE NA TRAWIE, czyli pełen atrakcji rodzinny piknik w Słomczynie. Impreza odbędzie się 24 czerwca 2012 roku o godz. 13.00, na boisku w Słomczynie. W programie organizatorzy przedstawienie teatralne, animacje dla dzieci, gry i zabawy, konkursy, dmuchane zabawki. Zapraszamy.

Niedzielne spotkanie na trawie piknik w Słomczynie
autor/źródło: Redaktorzy serwisu mieszkańców gminy Konstancin-Jeziorna

Informacje23 czerwca 2012, 00:00,

Burmistrz Piaseczna wyróżnił sportowców reprezentujących karate i kulturystykę

Na sesji 20 czerwca 2012 roku burmistrz Zdzisław Lis wyróżnił dwóch sportowców reprezentujących dyscypliny karate i kulturystykę. Dyplom gratulacyjny i upominek w postaci odtwarzacza Blue Ray otrzymał Krzysztof Markowski, prezes, instruktor i zawodnik Klubu Sportów Walki UKS Bushi Piaseczno. Od września 2002 r. prowadzi on sekcję w Piasecznie, gdzie obecnie trenuje kilkadziesiąt osób w różnym wieku. Pan Krzysztof wyróżniony został za zdobycie złotego medalu na międzynarodowym turnieju w Tokio International Karate Friendship, w dyscyplinie karate kyokushin w kategorii kumite w kwietniu 2012 r. W sobotę 23 czerwca organizuje I Piaseczyński Turniej Karate Kyokushin IKO w GOSiR Piaseczno.

BURMISTRZ PIASECZNA WYRÓżNI£ SPORTOWCÓW REPREZENTUJ¡CYCH KARATE I KULTURYSTYKę

Burmistrz pogratulował też Hubertowi Wasilewskiemu, instruktorowi kulturystyki, który na Mistrzostwach Polski w Kulturystyce i Fitness Federacji NAC Polska uzyskał tytuł II Wicemistrza Polski w kulturystyce w kategorii Athletic I. Mistrzostwa odbyły się w Świeciu w maju 2012 r. W przygotowaniach do Pucharu Polski pomóc mu mają upominki od burmistrza w formie suplementów i odżywek sportowych.

BURMISTRZ PIASECZNA WYRÓżNI£ SPORTOWCÓW REPREZENTUJ¡CYCH KARATE I KULTURYSTYKę
autor/źródło: Biuro Promocji i Informacji Gminy Piaseczno