Informacje28 sierpnia 2008, 00:00,

Niedzielne PIECZENIE ZIEMNIAKA w Parku w Lesznowoli

Gminny Ośrodek Kultury Lesznowola serdecznie zaprasza w niedzielę 31 sierpnia 2008 roku, na Pieczenie Ziemniaka w Parku przy ul. Słonecznej w Lesznowoli. Impreza będzie trwała w godzinach od 15:00 do 22:00. Organizatorzy w programie przewidzieli m.in.: uroczyste otwarcie ścieżki rowerowej, gry, zabawy, konkursy, występ zespołu TOPLES, zabawa z DJ. Zapraszamy na Pieczenie Ziemniaka w Lesznowoli.
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców gminy Lesznowola

Informacje23 sierpnia 2008, 00:00,

27 sierpnia zobacz na żywo mecz: KS Piaseczno - Skra Obory

Informujemy, że w najbliższą środę 27 sierpnia 2008 roku, odbędzie się mecz piłki nożnej piaseczyńskiej drużyny KS Piaseczno z zespołem Skra Obory. Mecz piłki nożnej rozpoczyna się o godzinie 17:00 i będzie rozgrywany na Stadionie Miejskim przy ul. 1 Maja w Piasecznie. Bilety na mecz kosztują 10 zł normalny oraz 5 zł ulgowy. Kobiety i dzieci mają wstęp wolny. Serdecznie zapraszamy mieszkańców na mecz piłki nożnej: KS Piaseczno - Skra Obory i wspierania naszych lokalnych piłkarzy!

Mecz piłki nożnej KS Piaseczno - Skra Konstancin

Więcej informacji na temat KS Piaseczno, znajdziecie na oficjalnej stronie piaseczyńskiego Klubu Sportowego: www.kspiaseczno.pl. Zachęcamy również do zapoznania się z nieoficjalną stroną internetową KS Piaseczno: www.kspiaseczno.jogger.pl, na której możecie śledzić relacje z poszczególnych meczy piaseczyńskiej drużyny.

Informację o meczu KS Piaseczno, otrzymaliśmy od Michała Matulka z Piaseczna - serdecznie dziękujemy! Zachęcamy mieszkańców, do informowania nas o zbliżających się wydarzeniach sportowych w naszym regionie, a także do przyłączenia się do rozmowy na naszym forum: Sport w Gminie Piaseczno. Promujmy razem sport w naszym regionie.
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis mieszkańców gminy Piaseczno