Informacje4 października 2015, 14:30,

Niedziela Małego Melomana Piaseczno - Wspomnienia z wakacji

4 października 2015 roku rusza nowy cykl imprez dziecięcych, podczas których mali widzowie zapoznają się z muzyką i instrumentami. "Niedziela Małego Melomana" odbywać się będzie w niedziele na przemian z "Bajkową Niedzielą" o tych samych porach: o 14.30 i 16.00. Będzie to cykl spotkań z muzyką, organizowanych przy współudziale Filharmonii Narodowej.

Niedziela Małego Melomana Piaseczno - Wspomnienia z wakacji

Serdecznie zapraszamy dzieci wraz z rodzicami i opiekunami. Podczas 45-minutowego spotkania muzyka odkryje swoje tajemnice i pozwoli poznać się lepiej. Odezwie się różnymi głosami i dźwiękami instrumentów, wciągnie słuchaczy do wspólnej muzycznej zabawy. Warto się z nią zaprzyjaźnić! Miejsce: Sala Domu Kultury w Piasecznie, ul. Kościuszki 49. Wstęp: przedsprzedaż 10 zł, w dniu imprezy 15 zł.

Redakcja, 16 lipca 2019
wątek http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=6&t=11482
Informacje4 października 2015, 10:00,

MOTOEXTREME MYSIADŁO 7

Zapraszamy na kolejne zawody MOTOEXTREME do Mysiadła pod Warszawą. Tym razem będą to zawody motocross pod nazwą MotoExtreme 7. Zawodnicy powalczą o Puchar Wójta Gminy Lesznowola, jednoczesnie bedzie to II runda Mistrzostw Okręgu Warszawskiego w Motorcrossie. Zapraszamy kibiców i zawodników do Mysiadła już 4 października 2015 roku o godz. 10.00! Weź udział lub przyjdź kibicować! Powalcz o Puchar Wójta Gminy Lesznowola! W programie atrakcje dla całych rodzin! Zapraszamy na MOTOEXTREME MYSIADŁO.

MOTOEXTREME MYSIADŁO 7

Redakcja, 16 lipca 2019