Informacje27 kwietnia 2012, 00:00,

Nie żyjemy by trenować, trenujemy by lepiej żyć! - RhFitness


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Zdajemy sobie sprawę, że nie wszyscy wiedzą jak powinno się trenować, dlatego idea naszej pracy oparta jest na indywidualnym podejściu do klienta. Nasza firma działa od 2007 r. na terenie Warszawy i okolic. Zajmujemy się kompleksowym treningiem indywidualnym-modelowaniem sylwetki, ujędrnianiem i wzmacnianiem tężyzny fizycznej, a także pomagamy przygotowywać się do sezonu narciarskiego. Uczymy systematyczności i wytrwałości, bo bez tego ani rusz.

Nasi trenerzy mogą pomóc również w wyborze właściwej diety i suplementacji.W codziennej pracy wykorzystujemy wieloletnie doświadczenie zdobyte podczas kariery zawodniczej oraz pracy w klubach fitness w USA. Posiadamy certyfikaty personalnego treningu IFPA oraz dyplomy z kursów i szkoleń niezbędnych do wykonywania zawodu trenera personalnego.

RhFitness

Treningi odbywają się w klimatyzowanej sali, a do ćwiczeń wykorzystujemy wielofunkcyjny sprzęt siłowy firmy Techno Gym, przeznaczony do wszechstronnego treningu.

W naszym klubie prowadzimy następujące zajęcia:

Trening personalny 1:1
Trening Personalny 1:1

Kompleksowe, urozmaicone treningi oparte są na ćwiczeniach siłowo-aerobowych. Trener indywidualnie dobiera ćwiczenia tak, aby poprawić twoją kondycję fizyczną, siłę i wytrzymałość. Dodatkowo rozpiszemy właściwą dietę i suplementację (odżywki), aby łatwiej było ci osiągnął zamierzony cel.

Trening personalny już od 30 zł! Zadzwoń i dowiedz się więcej!

Konsultacje dietetyczno-treningowe

Konsultacje Dietetyczno-Treningowe

Podczas trzech indywidualnych sesji treningowych nauczymy cię, przede wszystkim, jak prawidłowo oddychać i ćwiczyć. Powiemy jak urozmaicać treningi, aby nie stały się monotonne i przez to mniej efektywne. Dodatkowo dobierzemy właściwą dietę i suplementację do twojego cyklu treningowego.

Przygotuj się z nami do sezonu narciarskiego

Przeczytaj też: Bartas Szymoniak trafił w gusta piaseczyńskiej publiczności [ZDJĘCIA]

Przygotuj się z nami do sezonu narciarskiego

Najczęstszym błędem popełnianym przez osoby wybierające się na narty jest brak odpowiedniego przygotowania fizycznego. Wysiłek okazuje się zbyt duży dla organizmu, co często skutkuje kontuzjami. Abyś czuł się bezpieczniej i pewniej na stoku przygotowaliśmy specjalny program oparty na systemie treningowym narciarzy alpejskich.

Samoobrona

Samoobrona

Treningi samoobrony bazują przede wszystkim na ćwiczeniach, które wzmocnią twoją siłę i wytrzymałość, co pozwoli ci na skuteczną obronę przed napastnikiem. Elementy boksu i zapasów pomogą w utrzymaniu właściwej postawy,  oszacowaniu dystansu do przeciwnika, i właściwej koordynacji ruchowej.

Ogólnorozwojowe zajęcia z dziećmi i młodzieżą

Ogólnorozwojowe zajęcia z dziećmi i młodzieżą

Wielogodzinne siedzenie przy komputerze i przed telewizorem powoduje, że dzieci coraz częściej cierpią na wady postawy, kłopoty z wagą oraz koordynacją ruchową. Dzięki treningom z nami twoje dziecko oprócz poprawy kondycji fizycznej nauczy się także systematyczności i samozaparcia w dążeniu do określonego celu. Zaszczepimy w nim ducha sportowej rywalizacji, a także nauczymy zdrowego trybu życia.

Darmowy trening dla naszych czytelników dostępny jest po podaniu hasła/motta "Nie żyjemy by trenować, trenujemy by lepiej żyć". Podanie hasła daje jeden darmowy trening- oferta tylko dla nowych klientów RhFitness.


RH Fitness
SMECZ, Siedliska 44 A
05-500 Piaseczno

Robert Roszkiewicz 607 20 72 14
Hubert Roszkiewicz 601 80 89 80
mail: biuro@rhfitness.pl www: www.rhfitness.pl/

Godziny otwarcia:
pn- pt: 7:00 – 22.00
sobota: 8:00 – 15:00
niedziela: nieczynneRhFitness

RhFitness

autor/źródło: Redakcja
Tematy:Piaseczno

Napisz komentarz

Informacje3 czerwca 2012, 00:00,

Przystanek Zalesie nr. 42 Gazeta Zalesia Górnego


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Przystanek Zalesie to regularnie wydawana gazetka sołecka. Ukazuje się od maja 2008 roku jako miesięcznik w nakładzie papierowym w standardowej ilości 700 szt. Jej podstawowym celem jest informowanie lokalnej społeczności o działaniach podstawowego szczebla samorządu czyli Rady Sołeckiej i inicjatywach społeczno - kulturalnych podejmowanych w Zalesiu Górnym i sąsiednich miejscowościach.

Przystanek Zalesie Bezpłatna Gazeta Sołecka Zalesie Górne

Najnowszy numer gazety Przystanek Zalesie: przystanek-zalesie-42.pdf. Zachęcamy mieszkańców, do pobrania gazetki Zalesia i zapoznania się z jej zawartością.
autor/źródło: Andrzej Szczygielski - Redaktor Naczelny "Przystanek Zalesie"
Tematy:Piaseczno

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie