Informacje17 kwietnia 2018, 18:00,

Nie lubię pana, panie Fellini - Wtorek Teatralny Piaseczno


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


17 kwietnia 2018 roku o godz. 20.00 zapraszamy na Wtorek Teatralny do Piaseczna, podczas którego będzie można obejrzeć sztukę o Giulietcie Masinie - Nie lubię pana, panie Fellini. Miejsce: Piaseczno, ul. Kościuszki 49 (Dom Kultury). Bilety w cenie 20 zł dostępne są w kasie Domu Kultury oraz na www.biletyna.pl

NIE LUBIĘ PANA, PANIE FELLINI - WTOREK TEATRALNY PIASECZNO

Nie lubię pana, panie Fellini - ile może zmieścić walizka? Taka mała, na kółkach, z wysuwaną rączką. „Nie lubię pana, panie Fellini” Marka Koterskiego pokazuje, że zaskakująco wiele. Stos ciuchów, nos klauna z czerwonej pianki, filmowy klaps, ślubne zaproszenie, buty do stepowania, bębenek, mnóstwo innych szpargałów. I opowieść o trwającej kilkadziesiąt lat miłości do nielubianego mężczyzny. W monodramie, w którym główną rolę gra Małgorzata Bodgańska, walizka towarzyszy bohaterce od początku do końca przedstawienia, a wyjmowane z jej wnętrza przedmioty otwierają kolejne rozdziały historii wielkiej miłości i wiecznej niechęci, historii związku Giulietty Masiny i Federica Felliniego. Aby poznać tę historię, zapraszamy do Domu Kultury.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje17 kwietnia 2018, 15:00,

Porozmawiajmy o macierzyństwie w Mrokowie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Biblioteka w Mrokowie zaprasza na bezpłatne spotkanie z położną Justyną Murawską, które odbędzie się 17 kwietnia 2018 roku o godz. 17.00. Miejsce ul. Rejonowa 44 Mroków. Dobre rady położnej. Jak przygotować się do porodu? A czy można przygotować się do ciąży?

POROZMAWIAJMY O MACIERZYŃSTWIE W MROKOWIE

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie