Informacje10 lutego 2015, 20:00,

Nic nowego pod słońcem - Wtorek Teatralny w Piasecznie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


10 lutego 2015 roku o godz. 20.00 w ramach Wtorku Teatralnego zapraszamy do sali Domu Kultury w Piasecznie na spektakl pt. Nic nowego pod słońcem. Występuje: Sławomir Holland. Miejsce: Domu Kultury przy ul. Kościuszki 49 w Piasecznie. Wstęp: 15 zł. Zapraszamy!

Nic nowego pod słońcem - Wtorek Teatralny w Piasecznie

Sławomir Holland to aktor, który ma w dorobku ponad siedemdziesiąt ról w serialach i filmach oraz wiele ról teatralnych na scenach Kielc, Bydgoszczy i Warszawy (Teatr Popularny, Teatr na Woli, Teatr Ateneum). NIC NOWEGO POD SŁOŃCEM to - złożony z doskonałych tekstów Tuwima, Jurandota, Hemara, Leśmiana czy Gałczyńskiego – wieczór pełen świetnie interpretowanych utworów literatury dwudziestolecia międzywojennego, spiętych zabawnym komentarzem, konferansjerką i refleksją. Aktor - spontanicznie i brawurowo, lirycznie i refleksyjnie - dzieli się z widzami przemyśleniami na temat motywu przewodniego spektaklu: nic nowego pod słońcem... Scenariusz: Jacek Bursztynowicz Teksty: Oskar Kanitz, Benedykt Hertz, Julian Tuwim, Jerzy Jurandot, Marian Hemar, Bolesław Leśmian, Konstanty Ildefons Gałczyński Występuje: Sławomir Holland

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Komentarze

Redakcja, 16 lipca 2019
Wątek na forum http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=6&t=4264&start=30
Informacje8 lutego 2015, 10:00,

Winter Rally 2015 w Piasecznie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

8 lutego 2015 roku rozpoczyna się całoroczny cykl imprez samochodowych ogólnodostępnych, począwszy od XI edycji Winter Rally 2015. Rajd rozegrany zostanie pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Piaseczno oraz Wójta Gminy Lesznowola. Stanowić będzie kontynuację 6-letniej współpracy z Firmą TEDEX SA.

Winter Rally 2015 w Piasecznie

Rajd rozgrywany będzie jako:
- I Runda RSMAKC
- I Runda Pucharu TEDEX WRC
W ramach rajdu dodatkowo będą rozgrywane „SUPER PRÓBY” o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Piaseczno oraz Wójta Gminy Lesznowola.

- Dzięki uprzejmości i wsparciu osób, firm z nami współpracujących, możemy w tym rajdzie rozegrać wszystkie próby, na terenie Piaseczna, Głoskowa, Gąsek, Lesznowoli, w tym w nowych lokalizacjach. Na podkreślenie zasługuje fakt, że dzięki zawartej współpracy, połączonej z dużym nakładem środków finansowych, po raz pierwszy w Mysiadle rozegrany zostanie nowy odcinek tp „os” techniczny, szybki, zarazem bezpieczny na nawierzchni asfaltowej - informuje Witold Prószyński, organizator.

Biorąc pod uwagę tegoroczne nieprzewidywalne, zmienne warunki atmosferyczne, organizatorzy obiecują zrobić wszystko, aby trasa ograniczyła się do minimalnej długości dróg dojazdowych, a trasy prób przebiegały na nawierzchniach utwardzonych, z pominięciem miejsc mających negatywny wpływ na zawieszenie samochodów. Będą to więc trasy łatwe w nawigacji, techniczne, wytyczone odcinkami uliczek, dróg, czy placów tp „os, co czynić je będzie bardzo atrakcyjnymi, widowiskowymi dla Fanów, a Załogom dające frajdę z jazdy.

Impreza zgodnie z tradycją będzie rozegrana w cyklu jednodniowym. Na ok. 80 km trasie - rozegranych zostanie 10 prób sportowych – tp.„OS". Wszystkie poprzedzone „pkc”, o max. dopuszczalnych długościach. Zwycięzcom klasyfikacji generalnej, klas, wręczone zostaną puchary: Kierowcy i Pilotowi.

W imprezie może wystartować praktycznie każdy, kto ma prawo jazdy, pilota z ukończonym 18 rokiem życia, zarejestrowany samochód z ważnym przeglądem technicznym, ubezpieczeniem OC i NNW, dwa kaski (mogą być typu motocyklowego) oraz, oczywiście żyłkę sportową. Oprócz rywalizacji sportowej, przyjemnego spędzenia czasu, jest możliwość sprawdzenia swoich umiejętności w bezpośredniej rywalizacji zarówno w klasach uzależnionych pojemnością silnika, jak i klasyfikacji generalnej.

- Zapewniamy jak zawsze doskonałą towarzyską atmosferę, niespodzianki dla startujących jak i osób towarzyszących - zachęcają organizatorzy.

Więcej informacji na stronie: www.ak-centrum.pl; tel +48 602 25 95 90.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Komentarze

Redakcja, 16 lipca 2019
Wątek na forum http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=6&t=5013

Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie