Informacje15 grudnia 2016, 06:00,

Netto otwiera sklep w Piasecznie

Sieć handlowa Netto otwiera nową placówkę w Piasecznie. Już od czwartku, 15 grudnia 2016 roku, mieszkańcy miasta i okolic będą mogli robić zakupy w sklepie przy ul. Puławskiej 29, zaprojekowanym zgodnie z nowymi wytycznymi Netto.

NETTO OTWIERA SKLEP W PIASECZNIE

Otwarcie nowej placówki w Piasecznie, to kolejny krok w rozwoju sieci Netto, która od lat konsekwentnie inwestuje zgodnie zzasadą zrównoważonego rozwoju, a także podnosi jakość obsługi. Sklep przy ulicy Puławskiej 29 został zbudowany zgodnie z nowymi założeniami sieci Netto, które mają na celu lepszą ekspozycję świeżych produktów takich jak owoce, warzywa, pieczywo, mięso czy nabiał. Zakupy w sklepie Netto to nie tylko atrakcyjne ceny, szereg ciekawych, tygodniowych promocji, ale także duży wybór produktów oraz unikalna atmosfera.

W ramach oferty tygodnia Netto proponuje 200 nowych artykułów, znajdujących się w miejscu oznaczonym jako „Jarmark Netto”. Coś dla siebie znajdą także miłośnicy zdrowego żywienia. Na regale „Półka Zdrowia” dostępne są produkty ekologiczne, superfoods, a także propozycje dla alergików.

Netto przykłada wiele uwagi do jakości produktów, dlatego współpracuje z lokalnymi piekarniami oraz firmami mięsno-wędliniarskimi. W sklepie Netto w Piasecznie klienci będą mogli zakupić świeżo wypiekane pieczywo dostarczane przez znaną lokalną piekarnię Oskroba oraz świeże mięso i pyszne wędliny od firmy Wierzejki.

- Nowy sklep w Piasecznie jest dla nas powodem do radości i dumy, to kolejny punkt, który w tym roku otwieramy w województwie mazowieckim – mówi Mariola Skolimowska, PR&Communications Manager Netto Polska. – Jesteśmy pewni, że nowi klienci polubią nasz asortyment, który postaramy się dostosowywać do ich potrzeb i oczekiwań. W Netto stawiamy przede wszystkim na jakość produktów i obsługi, dlatego szczególnie dużo miejsca poświęcamy świeżym produktom spożywczym codziennej potrzeby.

NETTO OTWIERA SKLEP W PIASECZNIE

W dniu otwarcia, czyli 15 grudnia, wszyscy klienci nowego sklepu Netto mogą liczyć na słodki podarunek w postaci owoców liofilizowanych w czekoladzie luksusowej marki własnej Premieur. Tego dnia także 400 pierwszych osób, które zrobią zakupy za minimum 100 zł, dostanie w prezencie choinkę.

Sklep w Piasecznie otwarty jest 7 dni w tygodniu w następujących godzinach:
• Poniedziałek - Sobota: 6:00 - 22:00
• Niedziela: 8:00 - 20:00

O Netto Polska:
Wywodząca się z Danii sieć handlowa, która w ciągu 21 lat swojej obecności na polskim rynku wypracowała pozycję jednego z największych sprzedawców detalicznych w naszym kraju. Firma ma362 sklepy w Polsce (razem z nowo otwartym wPiasecznie) i trzy magazyny dystrybucyjne, zatrudnia ponad 5 tys. osób. Ten stan posiadania daje duńskiemu detaliście trzecią pozycję na polskim rynku dyskontów. Sieć jest dobrze znana w południowej, zachodniej, północnej i środkowej Polsce. Koncept Netto Polska zakłada bycie blisko swoich klientów. Sklepy zlokalizowane są w pobliżu osiedli mieszkaniowych. Asortyment obejmuje ok. 95 procent produktów od polskich dostawców. Poza Polską sieć obecna jest w Danii, Szwecji, Niemczech.

Przeczytaj też: Bartas Szymoniak trafił w gusta piaseczyńskiej publiczności [ZDJĘCIA]

Informacje18 grudnia 2016, 13:00,

Bajkowa szopka - bezpłatny spektakl teatralny dla dzieci w Auchan Piaseczno - poczuj magię świąt

Świąteczna scenografia, klasyczne kolędy i nietypowi bohaterowie jasełek – to wszystko czeka na najmłodszych gości Centrum Handlowego Auchan Piaseczno. W najbliższą niedzielę podczas spotkania teatralnego maluchy poznają tradycyjną opowieść w nowej ciekawej aranżacji. Wstęp wolny!

BAJKOWA SZOPKA - BEZPŁATNY SPEKTAKL TEATRALNY DLA DZIECI W AUCHAN PIASECZNO

Co się stanie, gdy w tradycyjnych jasełkach pojawią się postaci z bajek? W dodatku takie, które buntują się przeciwko swoim rolom. Jak przebiegnie ta wigilijna opowieść? Dowiedzą się tego wszystkie dzieci, które w niedzielę 18 grudnia zasiądą przed sceną teatralną w Centrum Handlowym Auchan Łomianki.

Podczas spektaklu pt. „Bajkowa szopka” mali widzowie nie tylko poznają tradycje papierowych szopek, lecz także wsłuchają się w klasyczne kolędy i pastorałki. Bajkowi bohaterowie prezentowanej opowieści z pewnością wywołają uśmiech na twarzach zarówno małych, jak i nieco większych widzów. Przedstawienie z pewnością wprowadzi wszystkich w niepowtarzalną atmosferę nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia.

Bezpłatny spektakl teatralny pt. Bajkowa szopka odbędzie się w niedzielę 18 grudnia 2016 roku w Centrum Handlowym Auchan Piaseczno przy ulicy Puławskiej 46. Spektakl odegrany zostanie trzykrotnie - o godzinie 13.00, 15.00 i 17.00. Udział w spotkaniu jest bezpłatny!