Informacje27 stycznia 2013, 00:00,

NEON NA PRZYSTANKU KULTURA PIASECZNO - PROJEKT: JÓZEF WILKOń - ZAPROSZENIE

Przystanek Kultura Centrum Kultury w Piasecznie zaprasza 1 lutego 2013 roku o godz. 18.00 na uroczyste odpalenie neonu na budynku Przystanku Kultura, oraz na wystawę szkiców i studiów Józefa Wilkonia do projektu logo Centrum Kultury w Pasiecznie. Pan Wilkoń poprowadzi również warsztaty plastyczne dla dzieci, których tematem będzie zaprojektowanie przez dzieci logo Centrum Kultury. Warsztaty są bezpłatne, prosimy zapisywać się w recepcji Przystanku Kultura, Pl. Piłsudskiego 9, Piaseczno, lub pod numerem tel. 22 716 79 62.

NEON NA PRZYSTANKU KULTURA PROJEKT: JÓZEF WILKOń
autor/źródło: Olek Ryszka - Przystanek Kultura Centrum Kultury w Piasecznie

Informacje27 stycznia 2013, 00:00,

Szkoła Dla Rodziców w Piasecznie zaprasza na Warsztaty Umiejętności Wychowawczych

Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Piasecznie zaprasza na bezpłatne WARSZTATY UMIEJęTNOŚCI WYCHOWAWCZYCH - SZKO£A DLA RODZICÓW. Warsztaty skierowane są do Rodziców mających dzieci w wieku 0-12 lat. Efektem spotkań może być m.in. uświadomienie rodzicom i wychowawcom, że skuteczność wychowania w znacznym stopniu zależy od wychowującego, pogłębienie samoświadomości i refleksji na temat skuteczności określonych metod wychowawczych. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z Ewą Misztal - specjalista pracy z rodziną Tel. (22) 756-72-63 wew. 110 Ilość miejsc ograniczona. Planowany termin rozpoczęcia zajęć 9 kwietnia 2013 roku.

WARSZTATY UMIEJęTNOŚCI WYCHOWAWCZYCH - SZKO£A DLA RODZICÓW PIASECZNO
autor/źródło: Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej - www.mgops.piaseczno.eu