Informacje9 kwietnia 2016, 12:00,

Nauka gry w Kakao w siedzibie Biblioteki w Piasecznie

Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Piaseczno wraz ze sklepem Giermek zapraszają 9 kwietnia 2016 roku, na zajęcia przygotowujące do zbliżającego się wielkimi krokami Turnieju KAKAO, który odbędzie się 23 kwietnia 2016 roku o godzinie 15:00.

NAUKA GRY W KAKAO W BIBLIOTECE PIASECZNO

Nauka gry w Kakao odbędzie się w siedzibie Biblioteki przy ul. Kościuszki 49 w sobotę 9 kwietnia 2016 r. o godzinie 12:00. Zapisy w siedzibie Biblioteki lub pod numerem telefonu 22 756 73 58 lub w siedzibie sklepu Giermek przy ul. Szkolnej 16 pawilon 9. Dodatkowo, każdy zainteresowany grą i przygotowaniem do turnieju może zapoznać się z nią pod okiem specjalisty w siedzibie sklepu Giermek.

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

Informacje9 kwietnia 2016, 21:00,

Retrospekcja koncert w 12 rocznicę śmierci Jacka Kaczmarskiego

8 Ball Club w Piasecznie zaprasza na specjalny koncert poświęcony twórczości Jacka Kaczmarskiego, w 12 rocznicę Jego śmierci. Koncert odbędzie się 9 kwietnia 2016 roku o godz. 21.00 Miejsce: 8 Ball Club Jana Pawła II 10, Piaseczno. Utwory Jacka Kaczmarskiego, we własnych aranżacjach wykonają dwie osobowości piaseczyńskiej sceny muzycznej: Arek Zewar i Paweł Górski. Gościnnie wystąpi Michał Wojnarski. Wstęp 10 zł.

RETROSPEKCJA KONCERT W 12 ROCZNICĘ ŚMIERCI JACKA KACZMARSKIEGO