Informacje19 lipca 2015, 13:00,

Naucz Misia znaków drogowych! - bezpłatny spektakl dla dzieci w galerii Auchan Piaseczno


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Znaki i przepisy drogowe – czy faktycznie ich znajomość jest tak ważna? Sprawdzą to wszystkie dzieci, które w najbliższą niedzielę zasiądą przed sceną teatralną w Centrum Handlowym Auchan Piaseczno. Podczas bezpłatnego spektaklu maluchy wyruszą wraz z małym Misiem w pełną przygód podróż, w trakcie której przekonają się, jak ważne jest prawidłowe zachowanie się na drodze!

Naucz Misia znaków drogowych! - bezpłatny spektakl dla dzieci w galerii Auchan Piaseczno

Co się stanie, gdy nieznający elementarnych zasad ruchu drogowego Miś wyruszy w podróż po świecie? Z pewnością spotka go wiele niebezpiecznych przygód. Na szczęście z pomocą przyjdą spotkane podczas wędrówki dzieci, które nauczą lekkomyślnego bohatera znaków i podstawowych przepisów drogowych.

W pełną przygód podróż wraz z Misiem będą mogły wyruszyć także najmłodsi goście Centrum Handlowego Auchan Piaseczno, którzy w niedzielę 19 lipca zasiądą przed specjalną sceną teatralną. Zaprezentowane w ramach cyklu „Bajeczne niedziele” przedstawienie pozwoli wszystkim widzom poznać zasady prawidłowego zachowywania się na drodze. Poprzez zarazem dramatyczne, jak i pełne humoru sytuacje, spektakl uwrażliwi dzieci i zapozna je z przepisami oraz znakami drogowymi.

Naucz Misia znaków drogowych! - bezpłatny spektakl dla dzieci w galerii Auchan Piaseczno

Spektakl edukacyjny odbędzie się w niedzielę 19 lipca 2015 roku w Centrum Handlowym Auchan Piaseczno przy ulicy Puławskiej 46. Historia niesfornego Misia opowiedziana zostanie trzykrotnie: o godzinie 13.00, 15.00 oraz 17.00. Wstęp wolny!

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Komentarze

Redakcja, 16 lipca 2019
Wątek http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=4&t=1263&start=120
Informacje17 lipca 2015, 20:00,

Sango - Rynek Muzyczny Piaseczno


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

W ramach akcji Rynek Muzyczny, zapraszamy w najbliższy piątek 17 lipca 2015 roku na koncert zespołu Sango. Występ odbędzie się na scenie plenerowej na miejskim rynku o godz. 20.00. Wstęp wolny! Zapraszamy na koncert na Placu Piłsudskiego w Piasecznie.

Sango - Rynek Muzyczny Piaseczno

ŜANĜO to zespół powołany do istnienia i prowadzony przez Kamila Rogińskiego od 2011 roku. Grupa prezentuje muzykę i taniec wpisujące się w nurt World Music – Muzyka Świata. Idea przyświecająca działaniom twórczym to prezentacja elementów tradycji wszystkich kontynentów kuli ziemskiej jako zintegrowanej wspólnoty. Artyści biorący udział w przedsięwzięciu to globtroterzy chłonący kulturę świata, uczący się gry od mistrzów z Afryki, Ameryki, Azji, Australii i Europy. Dzięki tym doświadczeniom oryginalne instrumenty z odległych zakątków globu mogą zabrzmieć wspólnie. Program koncertowy prezentuje muzykę autorską, do której powstania przyczyniła się inspirująca różnorodność muzycznych kultur świata. W wykonaniu artystów dolnośląskich, wchodzących w skład zespołu ŜANĜO, tradycja etniczna Ziemi jest monolitem. Muzycy nie zapominają również o własnych korzeniach z powodzeniem przeplatając występy słowiańskimi instrumentami dętymi i smyczkowymi, związanymi z folklorem rodzimym.Przesłanie przedsięwzięcia „ŜANĜO – Zmiana Wibracji Ziemi” - jest podobne do tego, które skłoniło Ludwika Zamenhofa do stworzenia międzynarodowego języka esperanto - język, który jest sposobem na komunikowanie się, ale nie wypiera mowy regionalnej. Język, który nie jest obcy dla nikogo na świecie, jest tym, czym muzyka ŜANĜO, gdzie śpiewane teksty tłumaczone są na esperanto - ŜANĜO DE LA VIBRADO DE LA TERGLOBO (ZMIANA WIBRACJI ZIEMI). ŜANĜO w swoich śpiewach wypowiada najszczersze życzenia, stwierdzając że nasza cywilizacja zmienia już swoje priorytety i za pomocą muzyki odnowi się duch pokoju na Ziemi. Wojny zastąpi wspólne muzykowanie i taniec. To dość naiwne życzenie niezależnych artystów brzmi jak zdeterminowana konstatacja dająca nadzieję na barwną i świetlaną przyszłość Ziemi.

Przeczytaj też: Bartas Szymoniak trafił w gusta piaseczyńskiej publiczności [ZDJĘCIA]

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Komentarze

Redakcja, 16 lipca 2019
Wątek http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=6&t=11179

Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie