Informacje8 grudnia 2017, 18:00,

Natalie Portman - Wieczór Filmowy Konstancin-Jeziorna


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


8 grudnia 2017 roku o godz. 19.00 zapraszamy na Wieczór Filmowy do Konstancina, podczas którego będzie można obejrzeć jeden z najlepszych filmów z Natalie Portman. Informacje o tytule filmu – tel. (22) 484 20 20 lub mail: biuro@konstancinskidomkultury.pl. Wstęp wolny.

NATALIE PORTMAN - WIECZÓR FILMOWY KONSTANCIN

NATALIE PORTMAN amerykańska aktorka zagrała w wielu niezapomnianych i doskonałych filmach. Trzykrotnie była nominowana do Oscara – zdobyła statuetkę za rolę w Czarnym łabędziu . Na dużym ekranie debiutowała w 1994 roku w Leonie Zawodowcu Luca Bessona. Jeszcze jako nastolatka zagrała u boku Ala Pacino i Roberta De Niro oraz w filmach wybitnych reżyserów, m.in. Woody’ego Allena czy Tima Burtona. Ogromną popularność przyniósł jej udział w trzech częściach Gwiezdnych wojen, w których wcieliła się w królową Amidalę. Aktorka skończyła psychologię na Harvardzie i ma polskie korzenie. Jej dziadek pochodził z Rzeszowa.

NATALIE PORTMAN

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje8 grudnia 2017, 19:00,

Koncert Charytatywny Wigilia Pełna Prezentów 2017 w Piasecznie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

8 grudnia 2017 roku o godz. 20:00 odbędzie się wyjątkowy koncert charytatywny - Wigilia Pełna Prezentów. Miejsce: 8 Ball Club w Piasecznie (Jana Pawła II 10, Piaseczno). Na scenie będziecie mogli zobaczyć naszego konstancińskiego rapera AdsoNa, warszawski zespół PnX, a także warszawsko-konstanciński zespół - The Option. Podczas koncertu zagra Michał Kisielewski ze swoim projektem KOLOROFONIA.

KONCERT CHARYTATYWNY WIGILIA PEŁNA PREZENTÓW 2017 W PIASECZNIE

Koncert poprowadzi znany i lubiany z wielu piaseczyńskich imprez - Grzegorz Rowiński.

Podczas całego koncertu będzie prowadzona zbiórka finansowa na rzecz akcji charytatywnej-Wigilia Pełna Prezentów. Zebrane podczas koncertu środki finansowe zostaną przeznaczone na zakupy: żywności, ubrań, środków higieny czy AGD dla rodzin w potrzebie z terenu powiatu piaseczyńskiego. Dlatego kochani nie może was zabraknąć podczas tego koncertu! Liczę na wasze gorące serca i pomoc, tak jak to było w poprzednich latach akcji charytatywnej Wigilia Pełna Prezentów. Zbiórka została zarejestrowana na portalu zbiórek.gov.pl pod numerem: 2017/4166/KS.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie