Informacje30 kwietnia 2010, 00:00,

NASZE PIASECZNO spotkanie mieszkańców w Zawrotnicy

Już dzisiaj (piątek, 30 kwietnia 2010 roku) o 19.00 zapraszamy do Restauracji Zawrotnica w Piasecznie (www.zawrotnica.pl), na inaugurujące akcję 3Maj w Piasecznie - nieformalne spotkanie mieszkańców, podczas którego będziemy chcieli porozmawiać na tematy dotyczące naszej gminy - jej obecnej sytuacji, historii oraz przyszłości. Podczas spotkania przedstawimy prezentację multimedialną zatytułowaną "Nasze Piaseczno", która zainspiruje, mamy nadzieję, nas wszystkich do żywej i konstruktywnej dyskusji.
autor/źródło: Paweł Dobosz

Informacje1 maja 2010, 00:00,

3 MAJ w Piasecznie - zaproszenie na imprezę plenerową

3 Maj w Piasecznie! Celem akcji jest promowanie aktywności i odpowiedzialności obywatelskiej, wolontariatu, różnorodności współczesnego społeczeństwa obywatelskiego, społecznej odpowiedzialności biznesu i dobrego rządzenia. W ramach akcji 3 MAJ, zapraszamy mieszkańców na imprezę plenerową, która odbędzie się 3 maja 2010 roku w godzinach 9.00-19.00. Miejsce imprezy: parking przy Urzędzie Miasta i Gminy Piaseczno. Więcej informacji na stronie internetowej: www.3maj.pl