Informacje28 września 2010, 00:00,

Nasz Sport i Kultura - Bezpłatny Tygodnik Piaseczyński

Zapewne nie każdy z Was wie, że od 2 tygodni na terenie Piaseczna, można otrzymać lub znaleźć w sklepach - bezpłatny tygodnik piaseczyński: NASZ SPORT I KULTURA. Dzięki uprzejmości Roberta z zespołu redakcyjnego, otrzymałem najnowszy i zarazem drugi numer tygodnika. Jeżeli ktoś z Was, nie miał jeszcze w rękach nowej gazety, to zachęcam do pobrania jej w formacie PDF: Nasz Sport i Kultura nr 2 (2,14 MB). Zapraszam również na forum mieszkańców, na którym powstał wątek dotyczący tygodnika: NASZ SPORT I KULTURA. Kilka słów od redakcji, które pojawiły się na łamach pierwszego numeru:

NASZ SPORT I KULTURA - BEZP£ATNY TYGODNIK PIASECZYńSKI

NASZ SPORT I KULTURA to nieodzowne elementy życia codziennego. Dlatego też, oddajemy w Państwa ręce, gazetę o takim właśnie tytule. Zdając sobie sprawę, że taka nazwa zobowiązuje, z całą starannością i oddaniem, będziemy starać się wywiązywać z ambitnego zadania, które przed nami stoi. – Dzięki nam, będą Państwo mogli na bieżąco poznawać nowe, znaczące fakty dotyczące naszej gminy. Trzonem gazety będą przede wszystkim relacje z imprez sportowych oraz artykuły: społeczne, kulturalne i gospodarcze. Słowem – wszystko, co istotne dla mieszkańca Gminy Piaseczno. Nie zawahamy się „spojrzeć na ręce” rządzącym Piasecznem, by hardo zganić, bądź pochwalić. Będziemy komentować realizację problemów mieszkańców, bowiem Wy Drodzy Czytelnicy jesteście dla nas najważniejsi. Chcemy także pisać o tym, co wpływa na kształt i wizerunek Piaseczna. – O historii, o ludziach, którzy z oddaniem tworzyli fundamenty piaseczyńskiej kultury i piaseczyńskiego sportu, o pięknych krajobrazach podnoszących walory turystyczne naszego miasta. Zajmiemy się także ekologią, pracą włodarzy na rzecz naszego miasta i, a może przede wszystkim, problemami każdego z Was. Nasza gazeta ma być o Was i dla Was, dlatego, to właśnie Wy jesteście dla nas najważniejsi. Chcemy co tydzień oddawać w Państwa ręce nowy numer Naszego Sportu i Kultury, wypełniając przy tym niszę istniejącą w gminnej prasie. Do zobaczenia w przyszłym tygodniu. życzymy Państwu miłej lektury Zespól redakcyjny.
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Piaseczno
Tematy:Piaseczno

Informacje23 września 2010, 00:00,

25 września KaraROCKe w HARD DOG Cafe Piaseczno