Informacje25 listopada 2010, 00:00,

Nasz Sport i Kultura - 10. numer gazety dostępny online

Dzięki uprzejmości Roberta z zespołu redakcyjnego, otrzymałem najnowszy i zarazem 10. numer bezpłatnego tygodnika Nasz Sport i Kultura. Jeżeli ktoś z Was, nie miał jeszcze w rękach nowego wydania gazety Nasz Sport i Kultura, to zachęcam do pobrania jej w formacie PDF: Nasz Sport i Kultura nr 10 (2,29 MB). Zapraszam również na forum mieszkańców, na którym jest wątek dotyczący tygodnika: NASZ SPORT I KULTURA. życzymy miłej lektury.

NASZ SPORT I KULTURA - BEZP£ATNY TYGODNIK PIASECZYńSKI
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Piaseczno

Informacje19 listopada 2010, 00:00,

Gazeta CO i JAK Piaseczno dostępna do przeczytania online

Na łamach serwisu mieszkańców powiatu piaseczyńskiego, staramy się udostępniać i współpracować, ze wszystkimi gazetami, które wydawane są, na terenie naszego regionu. Udostępniamy różne gazety, w tym gazetę: OKOLICA, a także tygodnik Nasz Sport i Kultura. Dziś ukazał się bezpłatny miesięcznik CO i JAK, tak więc jeżeli ktoś z Was, nie miał jeszcze w rękach nowego wydania tej gazety, to zachęcam do pobrania jej w formacie PDF: CO I JAK (2,20 MB). życzę miłej lektury, a redakcji dziękuję za jej udostępnienie.

Gazeta CO i JAK Piaseczno dostępna do przeczytania online
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Piaseczno