Informacje25 stycznia 2013, 00:00,

Narty biegowe na trasie Zalesie Górne-żabieniec

Towa

Przeczytaj też: Bartas Szymoniak trafił w gusta piaseczyńskiej publiczności [ZDJĘCIA]

rzystwo Narciarskie Biegówki, hotel restauracja La Musica, wypożyczalnia nart MAPI SPORT i Nadleśnictwo Chojnów zapraszają na weekend 26 i 27 stycznia 2013 r. z nartami biegowymi. Trasa będzie przygotowywana w sobotę rano. Zbiórka osób chętnych do pomocy (min. 2) o 6:45 na Parkingu La Musica przy ul. Asfaltowej 27 w żabieńcu. Wałujemy do 8:00. Kontakt bob.mucha@gmail.com. Przebieg trasy: jak na załączonej stronie trasy - omijamy wyręb w na południowo-zachodnim odcinku.

Zobacz cały szlak Zalesie Górne - żabieniec - narciarska trasa biegowa TN Biegówki - nowy przebieg v2

Wypożyczalnia biegówek MAPI SPORT będzie rezydowała w La Musica, ul. Asfaltowa 27, Piaseczno-żabieniec w sobotę i niedzielę od 10:00 do 16:00. Rezerwacje 22 737 24 58 Zajęcia z instruktorem odbędą się w niedzielę. Zajęcia w grupach min. 4 osobowych poprowadzi znany sympatykom trasy instruktor Mikołaj Luft.

NARTY BIEGOWE NA TRASIE ZALESIE GÓRNE-żABIENIEC

Godziny:
11:00-12:00 - zbiórka w wypożyczalni nart na terenie hotelu / restauracji La Musica
12:00-13:00 - zbiórka przy szlabanie - wejściu na trasie przy parkingu obok La Musica
13:00-14:00 - zbiórka przy szlabanie - wejściu na trasie przy parkingu obok La Musica

NARTY BIEGOWE NA TRASIE ZALESIE GÓRNE-żABIENIEC

Cennik:
* grupa 1 osobowa - 80 zł
* grupa 2 osobowa - 50 zł/osobę
* grupa 3 osobowa - 40 zł/osobę
* grupa 4 osobowa - 35 zł/osobę
* grupa 5 osobowa - 30 zł/osobę
* grupy 6 osobowe i większe - 25 zł/osobę

Zapisy: tel. 22 737 24 58 - jest to numer wypożyczalni Mapi Sport, można od razu zarezerwować sprzęt - w dniu zajęć wypożyczalnia będzie rezydowała w La Musica. Więcej informacji, można przeczytać na stronie internetowej: trasy.tnbiegowki.pl

Informacje26 stycznia 2013, 00:00,

Bal Karnawałowy dla dzieci Sołectwa Nowa Wola

Radny, Sołtys, Rada Sołecka Nowej Woli, Zarząd OSP Nowa Wola oraz Gminny Ośrodek Kultury Lesznowola zapraszają na BAL KARNAWA£OWY dla dzieci Sołectwa Nowa Wola. Bal odbędzie się w niedzielę 27 stycznia 2013 roku w godz. 13.00-15.00 oraz 15.30-17.30. Impreza odbędzie się w świetlicy OSP w Nowej Woli. W programie zaplanowano: wizytę świętego Mikołaja, konkursy dla dzieci, tańce oraz niespodzianki. Zapraszamy!

BAL KARNAWA£OWY DLA DZIECI SO£ECTWA NOWA WOLA
autor/źródło: Redakcja serwisu mieszkańców gminy Lesznowola