Informacje10 listopada 2011, 00:00,

Narodowe Święto Niepodległości w Konstancinie-Jeziornie

Burmistrz Gminy Konstancin-Jeziorna Kazimierz Jańczuk, Przewodniczący Rady Miejskiej Andrzej Cieślawski oraz GOSiR Konstancin-Jeziorna serdecznie zapraszają mieszkańców, na uroczystość obchodów Narodowego Święta Niepodległości w Konstancinie-Jeziornie. Uroczystości odbędą się w najbliższy piątek 11 listopada 2011 roku o godzinie 11.00 przy Pomniku Obrońców Ojczyzny, ul. Warszawska 23 (postój TAXI).

NARODOWE ŚWIęTO NIEPODLEG£OŚCI W KONSTANCINIE-JEZIORNIE

Narodowe Święto Niepodległości program:

10.30 - Pieśni patriotyczne w wykonaniu zespołu RONDO;
11.00 - Rozpoczęcie uroczystości: Hymn Państwowy; Apel Poległych; złożenie wieńców pod Pomnikiem Obrońców Ojczyzny; widowisko słowno-muzyczne w wykonaniu uczniów szkół z terenu Gminy Konstancin-Jeziorna oraz zespołu RONDO z Beatą Burczak, solistką Zespołu Reprezentacyjnego Wojsk Lądowych DRAGON;
12.00 - Bieg Niepodległości. Biuro Biegu: parking przy sklepie Piast, ul. Warszawska 34 Zapisy w dniu biegu: w godz. 10.30-11.50. START – przy budynku UMiG Konstancin-Jeziorna, Trasa Biegu: Warszawska 32, Rondo Jana Pawła II, ul. Piłsudskiego, ul. Sienkiewicza. META – w Parku Zdrojowym (rejon Amfiteatru). Uwaga! Uczestnicy biegu zobowiązani są okazać dowód tożsamości ze zdjęciem. W biegu mogą brać udział osoby, które ukończyły 12 lat;
12.30 - Bieg dla Najmłodszych. Biuro Biegu: w Parku Zdrojowym (rejon Amfiteatru) Zapisy: w godz. 11.30-12.10. Trasa: Park Zdrojowy. Kategorie wiekowe Biegu dla Najmłodszych: do lat 7, 8-12 lat. Uczestnicy Biegu Niepodległości i Biegu dla Najmłodszych mają zapewnione: koszulkę startową, ciepły posiłek, atrakcyjne nagrody, opiekę medyczną. Zapraszamy.
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Konstancin-Jeziorna

Informacje10 listopada 2011, 00:00,

Koncert z okazji Święta Niepodległości w Starej Iwicznej

Wojt i Samorząd Gminy Lesznowola, Proboszcz Parafii pw. Zesłania Ducha Świętego w Starej Iwicznej oraz Gminny Ośrodek Kultury w Lesznowoli serdecznie zapraszają na wieczór artystyczny z okazji Święta Niepodległości. Koncert Lesznowolskiej Orkiestry Symfonicznej, odbędzie się 13 listopada 2011 roku o godz. 19.00 w kościele w Starej Iwicznej i będzie połączony z recytacją wierszy patriotycznych w wykonaniu lesznowolskiej młodzieży. Zapraszamy do Starej Iwicznej.

KONCERT Z OKAZJI ŚWIęTA NIEPODLEG£OŚCI W STAREJ IWICZNEJ
autor/źródło: Redaktorzy serwisu mieszkańców gminy Lesznowola