Informacje19 lipca 2014, 11:49,

Naprawa dachu pływalni w GOSiR Piaseczno

Rozpoczął się remont dachu basenu w Gminnym Ośrodku Sportu i Rekreacji w Piasecznie. W ramach prac wykonany zostanie generalny remont pokrycia dachowego. Wykonawca wymieni również warstwy konstrukcyjne i izolacyjne. Dotychczasowe pokrycie dachu wykonane z papy zastąpione zostanie nowym – z blachy aluminiowej. Kompleksowej wymianie podlega także system odgromowy oraz odwodnieniowy dachu wraz z podgrzewaczami. W trakcie prac remontowych częściowo zrekonstruowana zostanie część zgniłej podsufitki wewnątrz pływalni.

Naprawa dachu pływalni w GOSiR Piaseczno

Całkowity koszt remontu wyniesie prawie 620 tys. zł. Prace zakończą się w połowie września. – Do zakończenia akcji „Lato w mieście”, czyli do końca lipca, pływalnia funkcjonować będzie bez przeszkód. – mówi Krzysztof Kasprzycki, asystent burmistrza. – Dopiero od sierpnia rozpocznie się coroczna, miesięczna przerwa techniczna, która w związku z remontem dachu przedłuży się o około dwa tygodnie – wyjaśnia Kasprzycki.

Biuro Promocji i Informacji Gminy Piaseczno

Informacje24 lipca 2014, 10:25,

Obejrzyj Gang Wiewióra z GOK Tarczyn

Gminny Ośrodek Kultury w Tarczynie zaprasza dzieci na wyjazd do kina w Jankach na film GANG WIEWIÓRA (3D), który będzie można obejrzeć 24 lipca 2014 roku, godz. 10.45. Zapisy: ul. Stępkowskiego 17 pokój 101 lub tel. (22) 715 79 61, 64 w godz. 9.00 - 18.00. CENA 15 zł Ilość miejsc ograniczona. Zapraszamy na wspólne oglądanie bajki Gang Wiewióra.

Gang Wiewióra

Gang Wiewióra to komedia do chrupania dla całej rodziny. Opowieść o wiewiórze, który organizuje szajkę zwierzaków, by napaść na sklep z orzechami. Spiżarnia pełna orzechów to marzenie każdej wiewiórki. Nie inaczej jest w przypadku Surly'ego – nieco gburowatego mieszkańca miejskiego parku. Gdy w jego pobliżu odkrywa sklep z orzechami, ma tylko jeden cel. Dobrać się do zgromadzonych wewnątrz skarbów. Zaczyna organizować ekipę, by zrealizować skok, który ustawi ich... na całą zimę.