Informacje25 maja 2014, 19:20,

Napadał na kobiety przy wiadukcie w Piasecznie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Piaseczyńscy kryminalni zatrzymali mężczyznę podejrzewanego o dokonanie 3 napaści na młode kobiety. Za każdym razem działał w podobny sposób. Najpierw wybierał ofiarę, obserwował ją, a następnie w ustronnym miejscu przy wiadukcie kolejowym napadał. Interesowały go głównie młode kobiety. Atakował je od tyłu zadając cios w twarz, po czym szybko znikał. Piaseczyńscy kryminalni rozwiązali sprawy trzech napaści na kobiety, które miały miejsce w rejonie wiaduktu kolejowego przy ulicy Puławskiej. Do pierwszego zdarzenia doszło w lutym br. do dwóch kolejnych w maju.

Mężczyzna zazwyczaj atakował w godzinach przedpołudniowych samotnie idące młode kobiety. Napastnik atakował kobiety od tyłu zadając ciosy w twarz, nic zabierając, bardzo szybko uciekał. Miejsce tych zdarzeń cały czas było w zainteresowaniu kryminalnych, którzy rozpytywali świadków i zbierali materiał dowodowy. Po zakończeniu tych działań, policjanci przystąpili do drobiazgowej analizy zebranych materiałów. Żmudna i dokładna praca przyniosła kolejne informacje w sprawie dokonanych napaści.

Dobre rozpoznanie środowiska i prowadzona praca operacyjna pozwoliła na ustalenie kręgu osób podejrzewanych o dokonanie tych napadów. Ustalenia poczynione przez kryminalnych doprowadziły do zatrzymania 32-letniego Marcina S. podejrzewanego o dokonanie napadów na kobiety. Mężczyzna prawdopodobnie będzie odpowiadał za napaść na trzy kobiety. O jego dalszym losie zdecyduje sąd.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje25 maja 2014, 20:17,

Spotkanie Pracowni Rzeczy Różnych SYNAPSIS


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Pracownia Rzeczy Różnych SYNAPSIS serdecznie zaprasza na spotkanie sąsiedzkie, które odbędzie się w Pracowni. Chcemy poznać naszych sąsiadów, zintegrować się z lokalną społecznością, a także dać szansę innym na lepsze poznanie nas. Spotkanie odbędzie się we wtorek 27 maja 2014 roku o godzinie 13:00, w Pracowni Rzeczy Różnych - ul. Jasna 36A, 05-506 Wilcza Góra (Lesznowola). Maj zawsze zachęca do spędzania czasu na świeżym powietrzu, więc zapraszamy do wspólnego spacerowania i grillowania. Nawet jeśli pogoda nie dopisze, mamy plan B.

Spotkanie Pracowni Rzeczy Różnych SYNAPSIS
autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie