Informacje14 listopada 2017, 07:00,

Nagrody dla sportowców z terenu gminy Konstancin-Jeziorna


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Najbardziej utalentowani i osiągający sukcesy konstancińscy sportowcy ponownie mogą ubiegać się o nagrodę pieniężną przyznawaną przez burmistrza gminy Konstancin-Jeziorna. Magistrat na wnioski czeka do 15 listopada 2017 roku.

NAGRODY DLA SPORTOWCÓW Z TERENU GMINY KONSTANCIN-JEZIORNA

Wyróżnienia przyznawane są raz w roku. W ubiegłym trafiły one do 27 sportowców. Ilu w tym roku otrzyma nagrodę burmistrza gminy Konstancin-Jeziorna, dowiemy się na przełomie listopada i grudnia. O wsparcie finansowe mogą się ubiegać sportowcy - zameldowani na pobyt stały w naszej gminie, którzy mają na swoim koncie wybitne wyniki w międzynarodowym lub krajowym współzawodnictwie, a w szczególności ci, którzy mają na swoim koncie udziałem w: igrzyskach olimpijskich, mistrzostwach świata lub Europy, pucharze świata lub Europy, lidze światowej lub europejskiej, organizowanych przez uprawnione federacje, związki i centrale sportowe.

Poza tym o nagrodę pieniężną mogą się ubiegać sportowcy, którzy zajęli miejsca I-IV w mistrzostwach województwa, grają w ligach krajowych (ekstraklasa, I i II liga) lub mogą się pochwalić innymi, szczególnymi osiągnięciami w określonych dyscyplinach sportowych.

Uwaga! Wszystkie osiągnięcia z okresu od 1 listopada 2016 r. do 31 października 2017 r. muszą być pisemnie udokumentowane (potwierdzenie wydane przez np. klub sportowy lub inny uprawniony podmiot należy dołączyć do wniosku).

Kto może złożyć wniosek? Wnioski o przyznanie nagrody burmistrza mogą składać:
- władze klubu sportowego,
- stowarzyszenia kultury fizycznej lub odpowiedniego związku sportowego,
- jednostki oświatowe,
- mieszkańcy gminy,
- właściwa komisja Rady Miejskiej Konstancina-Jeziorny.

Komplet dokumentów należy złożyć do 15 listopada w kancelarii konstancińskiego magistratu (pok. nr 4) lub przesłać drogą pocztową na adres: Urząd Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna, ul. Warszawska 32, 05-520 Konstancin-Jeziorna (w tym przypadku decyduje data wpływu wniosku do urzędu).

Regulamin przyznawania nagród za wybitne wyniki sportowe (plik PDF)

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje10 listopada 2017, 10:00,

ELEMELEDUTKI zajęcia dla maluszków w Mysiadle


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

10 listopada 2017 roku zapraszamy na pierwsze zajęcia dla maluszków w Mysiadle pn.: ELEMELEDUTKI. Miejsca i dni zajęć: filia GOK Lesznowola, Mysiadło ul. Topolowa 2, piątek godz. 11.00 - 11.45. Pierwsze zajęcia są bezpłatne, za kolejne spotkania 50 zł. Informacje i zapisy pod numerem telefonu: 511 697 015. Instruktor: Iwona Góral.

ELEMELEDUTKI ZAJĘCIA DLA MALUSZKÓW W MYSIADLE

ELEMELEDUTKI W MYSIADLE:
* zajęcia dla dzieci w wieku 1,5 - 3 lat
* wspieranie rozwoju małego dziecka
* wspólne i miłe spędzanie czasu z grupą dzieci
* kształtowanie umiejętności społecznych
* rozwijanie koordynacji ruchowej
* kształtowanie wrażliwości muzycznej
* usprawnianie małej i dużej motoryki
* usprawnianie aparatu mowy

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie